5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Mellieha, Malta
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Een uitzonderlijke kans om een prestigieuze losgemaakte villa te verwerven die binnen de gevestigde woonwijk van Santa Maria in Mellieha, enkel een korte wandeling van de oever wordt geplaatst. Dit zeldzame bezit wordt onderscheiden door zijn gemodelleerde gronden, die uniek een natuurlijke rotsachtige rand opnemen, creërend een opvallende achtergrond aan de geraffineerde architectuur van het huis. Opgeheven om adembenemende overzeese en landuitzicht te vangen die zich naar Gozo uitbreiden, neemt de villa kustluxe bij zijn het fijnst op.
Uitgespreid over drie niveaus, is deze woonplaats zorgvuldig ontworpen aan saldo verfijnd binnenland met het openlucht leven bij zijn het meest spectaculair.
De benedenverdieping kenmerkt een privé garage, een volledig uitgeruste gymnastiek, een wijnkelder, een bureau, een bioskoopruimte, twee Engels-reeksslaapkamers, en wasserij. Voor het parterre, zijn er drie dubbele slaapkamers allen met Engels-reeksfaciliteiten, een gastWC, een garderobe, een afzonderlijke keuken, en een expansief open-plan en het dineren gebied die op drie terrassen en twee extra woonkamers, allen leiden die meningen overweldigen genieten van leven.
Het bekronen van de woonplaats is de spectaculaire daktuin met een pool die van de Oneindigheid van panorama's, een poolsidebar, een openluchtkeuken en het dineren ruimte, een BBQ gebied, het zonnebaden dekken en koel-uit streken met twee doucheruimten en hieronder gemakshalve gevestigde WCs genieten.
Deze woonplaats vertegenwoordigt een zeldzaam mengsel van exclusiviteit, comfort, en plaats - waar het elegante binnenland vegende eilandmeningen ontmoet, en het overzees binnen gemakkelijke het lopen afstand ligt.
Belevingswaarde & Eigenschappen
Externe Eigenschappen +
Buiten BBQ
Jacuzzi
Eigendom van Luchtruim
Gebruik van Dak
Interne Eigenschappen +
Kelderverdieping
De Zaal van spelen
Het Toilet van de gast
Binnenlandse Walk-in Kast
De binnenlandse Kelder van de Wijn
De Zaal van media/het Theater van het Huis
De Zaal van de opslag
Studie
Toilet
Airconditioning +
Centraal a/c
Garages +
3 garages
Open haard
Tuinen
Pool
Seaviews