Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Gonzalo-Guerrero Mexico EN Immobiliers à Vendre Gonzalo-Guerrero Quintana Roo FR Inmueble a la venta Gonzalo-Guerrero Quintana Roo ES Immobilien zum Verkauf Gonzalo-Guerrero Quintana Roo DE Immobiliari in Venditap Gonzalo-Guerrero Quintana Roo IT Immobiliën te koop Gonzalo-Guerrero Quintana Roo NL Imoveis venda Gonzalo-Guerrero Quintana Roo PT дома Продажа недвижимости Gonzalo-Guerrero Quintana Roo RU
« Terug

1 Slaapkamers Appartement te koop Gonzalo-Guerrero, Mexico

€300.709 EUR | £257.196 GBP |
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Oppervlakte: 88 m2

ac Airconditioning
Avatar
Eigenaar / Manager:
Playa Realtors
Karina Sayed
Locatie: Mexico
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 6/19/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

1 Slaapkamers Appartement te koop Gonzalo-Guerrero, Mexico

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
OCEANA 412 | DE MOOIE 1 FLAT VAN DE SLAAPKAMER IN HET PLAYA DEL CARMEN VAN HET CENTRALE GEBIED
De flat van de luxe in woon complex, een paar stappen van het strand, en één blok van 5de weg.
TOTALE RUIMTE 947.22 ft2
Binnen: 802.98 ft2
Terras: 144.23 ft2
Geniet van het comfort van het leven in een flat binnen een complex met zijn belevingswaarde, gymnastiek en pool.
Oceana is een mengen-gebruiksflatgebouw. Op het lagere niveau zult u commerciële ruimte voor ingezetenen aan gebruik hebben. Maar Oceana is meer dan een gebouw; wij houden van aan Oceana als routineontsnapping te denken, wetend dat enkel een paar uren weg door vliegtuig, u paradijs zult vinden,
U kunt van het snorkelen in overvloedige cenotes (in het gebied) of extreme sporten bij de diverse waterparken kiezen die door Riviera worden gevestigd. Misschien wilt u een bezoek aan de Sian Ka'an Reserve van de Biosfeer, dichtbij de Mayan Ruïnes van Tulum of lig enkel op een zonlanterfanter die op het zachte witte zand, de mooie blauwe wateren uniek aan de Mexicaanse Caraïben bewonderen. Ongetwijfeld, is de glanzende ster van Riviera Playa del Carmen, de grootste stad op de toeristenstrook.
In „Playa“ (aangezien locals houden van het) te roepen, zal het moeilijk zijn om te doen niets te hebben. Zijn hoofdstraat, Quinta Avenida, pedestrianized volledig, is naar huis aan boutiques, bars en restaurants die een buitengewone culinaire aanbieding aanbieden. In Playa zijn de opties, om het zachtjes uit te drukken, onbegrensd.
- Volledig uitgeruste eenheden
- Toegang tot het strand
- 76 parkeerplaatsen
- Hal en ontvangst voor eigenaars en bezoekers
- Zwembad met bar, terras en zonlanterfanters
- Het park van de speelplaats en van het water
- Het centrum van de geschiktheid
- Bevoorrechting in restaurant en bar die in de commerciële ruimten wordt gevestigd
- Totale veiligheid 24/7
De huisdieren worden niet toegestaan
Oceana is een flatgebouw dat commerciële ruimten op het lagere gebied zal hebben, die tot het maken een mengen-gebruiksontwikkeling. Maar meer dan enkel een flatgebouw, houden van wij aan Oceana als vlucht van routine te denken en de mogelijkheid om te weten dat het paradijs enkel een paar uren weg door vliegtuig is.
De eindeloze zomers en de warme winters in een gebouw dat, door alle rekeningen, van voordelen en belevingswaarde volledig is.
Terwijl sommige flats oceaanmeningen hebben, overzien anderen de pool en nog anderen het strand. Maar gehele complex wordt als geheel gevestigd voor het overzees, zo op één of andere manier, het zal zijn onmogelijk om de prachtige mening van de Caraïben te missen.
Oceana is de plaats om te komen terug aan.
Het verkopen in Mexicaanse peso'sPAP
Riolering
Elektriciteit
Bestrating
Balkon
Keuken
Het dineren
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Gonzalo-Guerrero
Regio: Quintana Roo
Provincie:
Land: Mexico
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 88 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Appartement te koop in Gonzalo-Guerrero | Gonzalo-Guerrero Verminderd Vastgoed | Gonzalo-Guerrero Luxe Vastgoed | Gonzalo-Guerrero Goedkoop Vastgoed | Gonzalo-Guerrero Appartement te koop