Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Pacific Mexico EN Immobiliers à Vendre Pacific Baja California FR Inmueble a la venta Pacific Baja California ES Immobilien zum Verkauf Pacific Baja California DE Immobiliari in Venditap Pacific Baja California IT Immobiliën te koop Pacific Baja California NL Imoveis venda Pacific Baja California PT дома Продажа недвижимости Pacific Baja California RU
« Terug

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Pacific, Mexico

€662.646 EUR | £573.255 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Oppervlakte: 174 m2
Oppervlakte grond: 1132 m2
Bouwdatum: 1996

Avatar
Eigenaar / Manager:
Engel & Volkers Snell Real Estate
Connie Bezeredi
Locatie: Mexico
Talen: Engels, Spaans
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Connie Bezeredi
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/16/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Pacific, Mexico

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het overweldigende huis in de spectaculaire buurt van La Poza, dat hoog op een hoekpartij wordt neergestreken met meningen 360° van de palmoase, TS van de binnenstad, de bergen en de Vreedzame Oceaan, loopt enkel om de 10 minuten aan het strand en de stad in. Een iconisch huis van Patrick Coffman - dat voor uniek mengsel van traditionele Mexicaanse esthetische, gemengde materialen en natuurlijke licht wordt gekend heeft baksteen, Saltillo tegelvloeren, hoge houten plafonds, Franse deuren & vensters. de 1st verdieping is open lay-out - keuken, & met de open haard leven dineren een steunpunt - en een ruim terras die voor het onderhouden en sunsets. de 1st verdieping heeft ook een gastslaapkamer en een volledig bad. Boven is de charmante hoofdslaapkamer, de 2de open haard, ensuite het hoofdbad \, een specifieke creatieve ruimte, en hoesterras met wow meningen van palmoase en oceaan.
Supplementen: Het huis is volledig van natuurlijk licht met een luchtig gevoel. Het landschap wordt prachtig galore ontworpen met rijpe tuinen, fruitbomen, bloemen, de geur van jasmijn onder in de schaduw gestelde palapa. Het bezit is net iets meer dan 1/4 acre; ommuurd & schermde volledig met een mooie voorgevel van de rotsmuur en een elektrische carport. Het huis is een ware gem met adembenemende meningen, 1st tariefvakmanschap, in een eerste plaats in Todos Santos dicht bij vele stadsbelevingswaarde. A moet zien!
Adres

De Naam van het bezit: De Naam van de Straat van Rosenita van Casa: La Poza
Algemene Beschrijving

Bouw: Voltooide Huidige Prijs: $780,000 prijs (USD): 780000 Aangeboden de Financiering van de verkoper?: Geen Financiering: Contant geld/Efectivo Totale M2: 174 totale SqFt: 1872.24 AC M2: 136 AC SqFt: 1463.36 streek: Vreedzame Dekken/Terrassen M2: 110 dekken/Terrassen SqFt: 1183.6 gebied: De vreedzame Partij M2 van het Noorden: 1132 de Dimensies van de partij: 30x45 Gemeenschap: Todos Santos Subdivision: De Totale Slaapkamers van La Poza: 2 volledige Baden: 2 Gebouwd jaar: 1996 Geleverd: Gedeeltelijk Geleverde Primaire Mening: De Secundaire Mening van de berg: Oceaan Stijl: De veelvoudige Boxen van de Garage van Niveaus: 1 Carport: 1
Wettelijke de Belastingen van de plaats

Het Aantal van identiteitskaart van de belasting: 601-008-004-002 belastingen (Peso's): 6700
De Gegevens van het contract

Begin met Datum: 2025-01-29
Info van de Verandering van de status

Status: Actief
Belevingswaarde

Open haarden: 2
Toestellen

De Droger van kleren: De Oven van het gas: Elektrische Waaier: Elektrisch
Titel

Fideicomiso: Banorte
Connectiviteit

Internet: Dial-Up
De Eigenschappen van het bezit

Belevingswaarde: Dek
Omheining/Muur
Het Hoekje van de keuken
Palapa
Terras
Het Gebied van de opslag
De Toestellen van het terras: De Wasmachine van kleren
Diepvriezer
Microgolf
Ijskast
Type van Weg van de kok het Hoogste: De Gehandhaafde niet Elektriciteit van het vuil: CFE Water: De Riolering van Muni: Septisch hoe te te tonen: Te begeleiden agent
email Vertalen

close
Opmerkingen:
All information is deemed reliable but not guaranteed. The listings on this site are displayed courtesy of the IDX program of MLS BCS and may not be the listings of the site owner.
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Pacific" Mexico

Voorzieningen:
Adres: La Poza
Postcode:
Plaats: Pacific
Regio: Baja California
Provincie:
Land: Mexico
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 174 m2
Oppervlakte grond: 1132 m2
Bouwdatum: 1996
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
2
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Pacific | Pacific Verminderd Vastgoed | Pacific Luxe Vastgoed | Pacific Goedkoop Vastgoed | Pacific Huizen-Villa te koop