Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Pacific Mexico EN Immobiliers à Vendre Pacific Baja California FR Inmueble a la venta Pacific Baja California ES Immobilien zum Verkauf Pacific Baja California DE Immobiliari in Venditap Pacific Baja California IT Immobiliën te koop Pacific Baja California NL Imoveis venda Pacific Baja California PT дома Продажа недвижимости Pacific Baja California RU
« Terug

5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Pacific, Mexico

€3.426.221 EUR | £2.974.988 GBP | $4.014.161 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 5
Badkamers: 5.5
Oppervlakte: 640 m2
Oppervlakte grond: 1145.69 m2
Verkoop type: Nieuwbouw

pool Zwembad
ac Airconditioning
Avatar
Eigenaar / Manager:
Engel & Volkers Snell Real Estate
Connie Bezeredi
Locatie: Mexico
Talen: Engels, Spaans
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Connie Bezeredi
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/8/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Pacific, Mexico

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Gelegen aan één van de hoogste punten die van Quivira het prestigieuze St. REGIS Hotel en Woonplaatsen overzien, is Villa 44 één van slechts elf huizen die onvergelijkelijk elevared de Meningen van het Strand van de Zonsondergang binnen fase 1 van Cielo Marbella omringt. Dit expansieve gloednieuwe huis komt uitgerust met de fijnste toestellen Onder het vriespunt. Geniet van een het uitspreiden zich openluchtterras met een 60 voet lange pool, gebouwd in Jacuzzi en gedaalde brand-kuil. De veelvoudige slaapkamers genieten van een Oceaan bekijkt. Op het lagere niveau is een 800 vierkante voet bioskoopruimte. Omvat met eigendom wordt de toegang tot de Club van het Strand Quivira (Pool, Jacuzzi, Restaurant, Gymnastiek), de Cursus van het Golf Quivira en exclusieve toegang tot de hoven van Cielo Marbella pickleball. De villa is in aanbouw en zal klaar voor hoogseizoen in de komende maanden zijn.
Supplementen: Cielo Marbella is een unieke gemeenschap binnen de de veiligheidspoorten van Quivira Los Cabos en binnen zijn eigen exclusieve communautaire poorten hoog boven het vijfsterrenSt. REGIS Hotel & Woonplaatsen. Geniet van een spectaculaire mening van het Strand van de Zonsondergang. Let op de golvenneerstorting en op de walvissensprong die van de pool, Jacuzzi of brandkuil door een groot openluchtterras wordt omringd. Fase 1 van Cielo Marbella omvat slechts 11 Villa's. De 5 slaapkamers en het gemeenschappelijke het leven gebied (keuken, het dineren/woonkamer/wasserij) worden met de openluchtpool betreden zonder de behoefte aan treden op het eerste niveau. Het parkeren is gemakkelijk en ruim met een binnen 2 autogarage. Één lagere vloer is een grote bioskoopruimte en een tweede grote ruimte die in gebruik voor een gymnastiek, meisjeskwarten of een mogelijke extra slaapkamer flexibel is. Cielo Marbella wordt gebouwd door een derdeontwikkelaar binnen de toevlucht van Quivira Los Cabos. De eigenaars in Cielo Marbella hebben toegang tot de Cursus van het Golf Quivira met een 25% korting in het normale Hotel „rektarief“ van de Boniter Pueblo. Marbella van Cielo de Eigenaars hebben ook toegang tot de Club van het Strand van de Eigenaars van het Bezit Quivira (gymnastiek, pool, Jacuzzi en restaurant). De 2 belangrijke veiligheidsingangen om de toevlucht van Quivira in te gaan Los Cabos zijn 24 uur per dag bemand. De prijs HOA is zeer redelijk bij $600 per maand. Er is een voedselhof en verscheidene tribune alleen restaurants binnen de Toevlucht Quivira en er zal 3 VijfsterrenRestaurants om in het St REGIS Hotel zijn te genieten van. Cielo Marbella is neergestreken op de Oude berg van de Vuurtoren het Oosten over het Strand van de Zonsondergang, met een mening van een paar Gaten van de Cursus van het Golf Quivira en Drijfwaaier onder ogen zien, evenals zandduinen en de majestueuze Vreedzame Oceaan die. De boten komen dagelijks uit de Jachthaven Cabo aan dit gebied van de Oceaan om schitterende sunsets te vissen en te bekijken. Het St REGIS Hotel & de Woonplaatsen zullen een faciliteit van wereldklasse op voltooiing zijn en zullen mooie architecturale wonder aan mening onder Cielo Marbella zowel een nacht van listige verlichting als in de dag van natuurlijke materialen aan mengsel van het zandige strand voorzien.
Adres

De Naam van het bezit: Het Aantal van de Straat van de Villa van de Luxe van het Strand van de zonsondergang: Partij 44 de Naam van de Straat: Marbella Quivira van Cielo Toevlucht
Algemene Beschrijving

Bouw: De Huidige Prijs van de preconstructie: $4,200,000 prijs (USD): Aangeboden de Financiering van de verkoper?: Geen Financiering: Contant geld/Efectivo Totale M2: 640 totale SqFt: 6886.4 AC M2: 575 AC SqFt: 6187 streek: Vreedzame Dekken/Terrassen M2: 40 dekken/Terrassen SqFt: 430.4 gebied: De vreedzame Partij M2 van het Zuiden: 1145.69 Gemeenschap: De Onderverdeling van Quivira: De Totale Slaapkamers van Coronado: 5 volledige Baden: 5 1/2 Bad: 1 geleverd: Niet gemeubileerde Primaire Mening: Oceaan Secundaire Mening: De Stijl van de Cursus van het golf: Twee Boxen van de Garage van het Verhaal: 2 de Gemeenschap van het Plan Mstr: Ja
De Gegevens van het contract

Begin met Datum: 2025-05-19
Info van de Verandering van de status

Status: Actief
Belevingswaarde

Open haarden: 1
Toestellen

De Droger van kleren: De Oven van het gas: Gasfornuis: Gas
Apparaten

Airconditioning: De centrale Verwarmer van het Water: Tank
Connectiviteit

Internet: Infinitum
Hoa- Info

Naam HOA: Cielo Marbella & het Bedrag van de Rechten van Q: 600 de Periode van rechten: Maand
De Eigenschappen van het bezit

Belevingswaarde: Bar
BBQ Gebied
Dek
De Kuil van de brand
Hete Ton/Jacuzzi
Terras
Pergola
Pool
De Verwarmer van de pool
Het Gebied van de opslag
De Gemeenschappelijke Belevingswaarde van het terras: De Club van het strand
Met poorten
Golf
Bewaakt
Gymnastiek
Handbal/Paddleball
Pool
Het zetten/het Werpen
Restaurants/Bars
Kuuroord
De Toestellen van de tennisbaan: De Wasmachine van kleren
Afwasmachine
Verwijdering
Diepvriezer
Microgolf
Ijskast
De Maker van het ijs
Verwarmende Lade
Het Type van Weg van de Koelkast van de wijn: Bedekte Titel: Andere Elektriciteit: CFE Water: De Riolering van Desal: Gemeenschappelijke Installatie hoe te te tonen: Te begeleiden agent
Door slechts Benoeming
email Vertalen

close
Opmerkingen:
All information is deemed reliable but not guaranteed. The listings on this site are displayed courtesy of the IDX program of MLS BCS and may not be the listings of the site owner.
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Pacific" Mexico

Voorzieningen:
Adres: Cielo Marbella Quivira Resort
Postcode:
Plaats: Pacific
Regio: Baja California
Provincie:
Land: Mexico
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 640 m2
Oppervlakte grond: 1145.69 m2
Bouwdatum:
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Viewed
15
Verwante zoekopdrachten:
5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Pacific | Pacific Verminderd Vastgoed | Pacific Luxe Vastgoed | Pacific Goedkoop Vastgoed | Pacific Huizen-Villa te koop | Pacific Nieuwbouw Huizen-Villa te koop | Pacific Huizen-Villa Zwembad te koop