2 Slaapkamers Flatgebouwen te koop Playa del Carmen, Mexico
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het Playa del Carmen van Marila is een exclusieve ontwikkeling van de luxeflat de plaats bepaalde enkel van 2 blokken van strand 1 blok van Vijfde Weg en omringd door de beste restaurants en aantrekkelijkheden in het gebied. Dit project kenmerkt 82 flatgebouwen met koopflats over 6 niveaus die 1 2 en 3 slaapkamereenheden evenals exclusieve penthousen aanbieden. Het Playa del Carmen van Marila schept hoogste-rijbelevingswaarde met inbegrip van een van de de hemelbar van de oneindigheidspool van de het kuuroordgymnastiek van de de sportenbar de media van de het spelruimte club ondergronds parkeren 4 op liften en 24/7 veiligheid met gecontroleerde toegang.
PLAATS
Het Playa del Carmen van Marila wordt in één van de beste gebieden van de stad gevestigd die nabijheid aan het strand en een unieke verbinding aan het trillende milieu van Riviera aanbieden Maya.
Enkel 2 blokken van het strand
Gevestigd 1 blok van Vijfde Weg
Dicht bij restaurantswinkels en bars
Snelle toegang tot Playa del Carmen's hoofdaantrekkelijkheden
Hoogwaardig investeringsgebied
PLAYA DEL CARMEN MARILA
Het Playa del Carmen van Marila is ontworpen om een exclusieve levensstijl van het ruime ontwerp van de lay-outsavantgarde en de materialen van uitstekende kwaliteit te voorzien. Zijn belevingswaarde mengt comfort en vermaak die volkomen gebieden kenmerken die voor ontspanning worden ontworpen die en van de paradisiacal omgeving van Playa del Carmen socialiseren genieten.
Deze ontwikkeling is ideaal voor die die een huis in Riviera Maya evenals investeerders zoeken geinteresseerd in vakantiehuren.
DE PRIJZEN VAN HET PLAYA DEL CARMEN MARILA
TYPE
SLAAPKAMERS
PRIJS (USD)
Condo2$795597
Penthouse3$
* De beschikbaarheid en het bezits de voorwaarden van prijzen zijn voor wijzigingen vatbaar zonder bericht. Gelieve te worden in aanraking met ons voor de huidigste informatie en om het bekijken te plannen.
EIGENSCHAPPEN
2 torens
2 hallen
De club van media
4 liften
Gymnastiek
Kuuroord
De bar van sporten
De ruimte van het spel
De bar van de hemel
De pool van de oneindigheid
Ondergronds parkeren
24/7 veiligheid met gecontroleerde toegang
DE TYPOLOGIE VAN HET PLAYA DEL CARMEN MARILA
2Bedroom Flatgebouw met koopflats
3Bedroom Penthouse
24/7 Veiligheid
Bar
De Toegang van de Club van het strand
Gecontroleerde Toegang
Elevador
De Zaal van gebeurtenissen
Gymnastiek
De Pool van de oneindigheid
Ontvangst
Restaurant
Dak
Solarium
Kuuroord
Terras