€488.404 EUR | £422.518 GBP | $574.900 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Badkamers: 1
Oppervlakte: 1,941
ft2
Eigenaar / Manager:
Casas Febo S de RL de CV
Cristian Casoli
Locatie: Mexico
Talen: Engels, Spaans
Geactualiseerd: 9/16/2025

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Cabo-Corridor, Mexico
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Dit isa huis enige niveau. Het vloerplan heeft 3 slaapkamers en 2.5 badkamerss met dak hoogste terras. Kan het hoogste terras van het dak van achterterras of van zijtrap via het dineren gebied of parkeerterrein voor bezoekers worden betreden. Het dak wordt gerooid uit voor het roosteren van keuken. De toestellen zijn niet inbegrepen in de prijs maar kunnen als pakket worden verzocht. Het huis kan met supplementair zonnenoodsituatie reservesysteem aan extra kosten worden uitgerust.
Het Type van bezit: Huizen
Slaapkamers: 3
Vierkante Lengte: 1.941
Status: Actief
Opmerkingen:
All information is deemed reliable but not guaranteed. The listings on this site are displayed courtesy of the IDX program of MLS BCS and may not be the listings of the site owner.