Land-Perceel te koop Loulé, Portugal
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Dit is een uitstekende kans om een perceel van land met overzicht planningstoestemming voor de bouw van een two-storey villa, een kelderverdieping en een zwembad te verwerven. Het perceel heeft goede toegang, de leidingendiensten, en zeer goede overzeese en landmeningen. Het perceel wordt gevestigd in Parragil, een stil gebied dicht bij Loulé en Boliqueime.
Het villaontwerp kan worden veranderd om de behoeften aan te passen die van een nieuwe koper, u toestaan om het huis te personaliseren aangezien u dit wenst, en het ontwerp omvat een kelderverdieping die als gymnastiek, bioskoopruimte, of workshop zou kunnen worden gebruikt. Het zwembad is aan de zuidenkant van het bezit, om de zonneblootstelling en de meningen te maximaliseren. Dit bezit wordt gevestigd op een goed gebied, met kwaliteitshuizen in de buurt.
Elke vloer heeft een gebouwd gebied van 116m2, en de kelderverdieping is 89m2, gevend een totaal gebouwd gebied van 321m2.
Om ervoor te zorgen dat de nieuwe eigenaar de bouw van het huis kan voltooien, wordt het bezit verkocht met een project dat door de raad wordt goedgekeurd.
Er is een optie om de perceel volgende deur (verwijzing 1) te kopen die ook met een goedgekeurd project voor de bouw van een villa en een zwembad wordt verkocht.
Een goede optie voor die die hun eigen bezit willen bouwen en personaliseren, zonder het moeten ter goedkeuring van de raad wachten en met een gewaarborgde de bouwtoestemming, het verwijderen van risico en het besparen van tijd en geld.