3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Benahavís, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het dromen van een eigentijdse oase die overzien Marbella? Kijk verder geen!
Het introduceren van ons overweldigend 3 slaapkamerhuis voor verkoop in de exclusieve Marbella Meningen, Benahavís. Deze volledig vernieuwde gem wordt genesteld in privé complex met poorten met slechts 8 huizen, die sereniteit enkel 10 minuten van golfcursussen, het strand, en belevingswaarde aanbieden. De veilige ontwikkeling is neighboured door andere high-end ontwikkelingen zoals Villa's BeLagom, de villa's van Lamborghini, Finca DE Jasmine & Canapes del Golf.
Stel in luxe met dubbel-hoogteplafonds, vloer-aan-plafond vensters, en een hoog-specificatiekeuken tevreden die foutloos in een marmeren het dineren gebied stroomt. Stap buiten aan een ruime terras en een tuin, waar de panorama's van bergen, overzees, en golfcursus wachten op.
Boven, vind een veelzijdige open plek en een hoofdreeks met adembenemende meningen van uw privé balkon. En dat is niet allen - een massieve kelderverdieping wacht op uw persoonlijke aanraking, perfect voor een bioskoop, gymnastiek, of zelfs een vierde slaapkamer. Plus, een privé garage voor uw gemak!
Kon dit het zijn huis u hebt gezocht naar? Kom samen te weten! Plan uw het bekijken vandaag en babbel over hoe dit huis aan uw levensstijl kan worden aangepast.