Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Chorefto Greece EN Immobiliers à Vendre Chorefto Mainland FR Inmueble a la venta Chorefto Mainland ES Immobilien zum Verkauf Chorefto Mainland DE Immobiliari in Venditap Chorefto Mainland IT Immobiliën te koop Chorefto Mainland NL Imoveis venda Chorefto Mainland PT дома Продажа недвижимости Chorefto Mainland RU
« Terug

Huizen-Villa te koop Chorefto, Griekenland

£520.920 GBP | $700.560 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 5238 m2

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Overseas Property Forum
Vatsal Trivedi
Locatie:
Talen: Engels, Spaans, Frans,Greek
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Vatsal Trivedi
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 10/3/2024
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Huizen-Villa te koop Chorefto, Griekenland

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Makelaar in onroerend goed - ioannis Efstathiou. Beschikbaar voor verkoop door exclusiviteit, in Horeftos Pelion, centraal perceel van 5239 sq.m. Dit is een uiterst bevoorrecht perceel van land in het centrum van Horeftos, dat unieke ontwikkelingsmogelijkheden biedt. Het perceel breidt zich tot een grote grootte uit en, enkel een paar stappen van het mooie strand en blauwe wateren van Egeïsch strategisch gevestigd. het wordt omringd door een groen natuurlijk landschap, met rijke vegetatie en een onbelemmerde mening van het overzees en de omringende bergen van Pelion. zijn plaats is ideaal voor commerciële of toeristenbenutting, zoals een hotel, winkels of restaurants, aangezien het centraal met directe toegang tot alle basisinfrastructuur en diensten van het dorp wordt gevestigd. Tezelfdertijd biedt het absolute kalmte en privacy aan, die tot het maken ook een ideale keus voor de bouw van een buitenhuis of een complex van luxehuizen. Globaal, is dit bezit een zeldzame investeringskans in één van de schilderachtigste en up-and-coming gebieden van Pelion. Makelaar in onroerend goed - ioannis Efstathiou - Mobiele telefoon: 638 - E-mail: efstathiou. RE/MAX Domi - internationaal onroerende goederennetwerk - de Huur van de Huren van de Huren van de Verkoop van Aankopen van eigenschappen - Phonescontact: 008 24 uur per dag - Website: http:/// - Fax: 055
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Chorefto
Regio: Vasteland
Provincie:
Land: Griekenland
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 5238 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
3
Verwante zoekopdrachten:
Chorefto Verminderd Vastgoed | Chorefto Luxe Vastgoed | Chorefto Goedkoop Vastgoed | Chorefto Huizen-Villa te koop | Chorefto Huizen-Villa Zwembad te koop