Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Karystos Greece EN Immobiliers à Vendre Karystos Mainland FR Inmueble a la venta Karystos Mainland ES Immobilien zum Verkauf Karystos Mainland DE Immobiliari in Venditap Karystos Mainland IT Immobiliën te koop Karystos Mainland NL Imoveis venda Karystos Mainland PT дома Продажа недвижимости Karystos Mainland RU
« Terug

Huizen-Villa te koop Karystos, Griekenland

£170.100 GBP | $231.040 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte grond: 1205 m2

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Overseas Property Forum
Vatsal Trivedi
Locatie:
Talen: Engels, Spaans, Frans,Greek
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Vatsal Trivedi
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 1/27/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Huizen-Villa te koop Karystos, Griekenland

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Voor Verkoop Losgemaakt huis, Karystos, Grampia 334sq.m, Benedenverdieping, 2 level/s, eigenschappen: Luchtig, Bomen, het Huis van de Vakantie, afstand van: Kust (m): 4000, prijs: 200.000€Energy certificaat: De Grond floor* WC* die van de Vloer van Bedrooms* Bathrooms* van G* de Status Semi-finished* van Residential* Type* van de Categorie van Year* ParkingsFeatures* in perceel/met de Mening 1205* Mountain View van de tuin (Sq.m) bouwen + de Overzeese view* Parkings* Heating* Prijs van Niveaus 2* WC*/Sq.m het Plattelandshuisje van de EEG G* CodeAdditional Features* Airy* Trees* van 599€*
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Karystos
Regio: Vasteland
Provincie: Euboea Prefecture
Land: Griekenland
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte:
Oppervlakte grond: 1205 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
Karystos Verminderd Vastgoed | Karystos Luxe Vastgoed | Karystos Goedkoop Vastgoed | Karystos Huizen-Villa te koop | Karystos Huizen-Villa Zwembad te koop