Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Santiago de la Ribera Spain EN Immobiliers à Vendre Santiago de la Ribera Murcia FR Inmueble a la venta Santiago de la Ribera Murcia ES Immobilien zum Verkauf Santiago de la Ribera Murcia DE Immobiliari in Venditap Santiago de la Ribera Murcia IT Immobiliën te koop Santiago de la Ribera Murcia NL Imoveis venda Santiago de la Ribera Murcia PT дома Продажа недвижимости Santiago de la Ribera Murcia RU
« Terug

2 Slaapkamers Appartement te koop Santiago de la Ribera, Spanje

£314.685 GBP | $427.424 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Overseas Property Forum
Vatsal Trivedi
Locatie:
Talen: Engels, Spaans, Frans,Greek
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Vatsal Trivedi
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 6/16/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Appartement te koop Santiago de la Ribera, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
. NIEUW BOUW FRONTLINIE WOON IN San PEDRO DEL PINATARNestled langs de fascinatie in de war brengen Menor, Heidense is Lo een stad in Murcia dat een naadloos mengsel van natuurlijke schoonheid en culturele rijkdom onthult, die een perfecte vlucht voor die aanbieden die een rustige oase zoeken. Gemakshalve toegankelijk, met enkel een minieme rit 57 van Alicante wenkt de Luchthaven, Heidense Lo u om, geliefd geheugen in deze idyllische Spaanse kuststad af te wikkelen te onderzoeken en tot stand te brengen. Stel in de epitome van het geraffineerde leven met onze meticulously bewerkte Nieuw tevreden bouwen woonplaats die 1, 2, en 3 slaapkamerspenthousen aanbieden en flats. Impeccably ontworpen, worden de 21 eenheden elegant verdeeld over 3 niveaublokken. De leefruimte in elke eenheid die wordt ontworpen om natuurlijk licht te omhelzen en heldere, ruime, en moderne het leven gebieden tot stand te brengen die foutloos met de kustomgeving mengen. Onderzoek een verscheidenheid van woonplaatsen, beschikbaar in drie verschillende modellen en grootte. Woon nodigt u uit om een levensstijl van onvergelijkelijke luxe met een serie van uitstekende belevingswaarde te ervaren: Dompel me in de verfrissende wateren van het communale zwembad onder. Geniet van het gemak en de veiligheid van ondergronds parkeren. Hef uw vrije tijd op het gedeelde dakterras op. Enkele propertie heeft privé terrassen. Zes penthousen op de 2de verdieping hebben een unieke eigenschap-directe toegang tot hun privé solarium door hun terrassen. Omvat ook een opslagplaats voor toegevoegd gemak. Bovendien, hebben de ingezetenen de optie om hun openluchtervaring te verbeteren door een de zomerkeuken aan hun privé solarium toe te voegen. Elk huis die ontworpen om u te maken als u voelen stapt in een eeuwige vakantie, een heiligdom komen wordt waar de kalmte verfijning ontmoet. Sommige eigenschappen hebben een voor overzeese mening, hebben wat van eigenschappen een zijaanzicht. Trekt de bevoorrechte plaats van San Pedro del Pinatar's op Mar Menor en Mediterrane kustlijn het die met een rente in het varen en watersports, het verstrekken van jachthavenmeertros en het varen van clubs aan, terwijl de stranden en de natuurlijke modderbaden die aantrekken die veilig zon, overzees en zand zoeken. San Pedro del Pinatar heeft een opgerichte gemeenschap en biedt aan een uitstekende waaier van activiteiten, met inbegrip van omvatte zwembad en sportenfaciliteiten, evenals een het hele jaar door programma van sociale activiteiten door het prettige de winterweer. De voordelen van de modderbaden, typisch van het gebied, of de kalme wateren van Mar Menor, hebben de groei van Lo Pagán goedgekeurd, die momenteel al soort belevingswaarde heeft. Bovendien heeft het een uitstekende plaats, is enkel 5 minuten van de Commerciële luchthaven van Dos Mares.Murcia/Corvera van het Centrum weg 30 minuten en de luchthaven van Alicante is weg een uuraandrijving.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Santiago de la Ribera
Regio: Murcia
Provincie: Costa Calida
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte:
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te koop in Santiago de la Ribera | Santiago de la Ribera Verminderd Vastgoed | Santiago de la Ribera Luxe Vastgoed | Santiago de la Ribera Goedkoop Vastgoed | Santiago de la Ribera Appartement te koop | Santiago de la Ribera Appartement Zwembad te koop