Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Naxxar Malta EN Immobiliers à Vendre Naxxar Naxxar FR Inmueble a la venta Naxxar Naxxar ES Immobilien zum Verkauf Naxxar Naxxar DE Immobiliari in Venditap Naxxar Naxxar IT Immobiliën te koop Naxxar Naxxar NL Imoveis venda Naxxar Naxxar PT дома Продажа недвижимости Naxxar Naxxar RU
« Terug

2 Slaapkamers Appartement te koop Naxxar, Malta

£236.918 GBP | $319.603 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 2

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Overseas Property Forum
Vatsal Trivedi
Locatie:
Talen: Engels, Spaans, Frans,Greek
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Vatsal Trivedi
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 7/5/2024
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Appartement te koop Naxxar, Malta

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Centraal gevestigd dicht bij koffie winkelt, bushaltes en superarket deze FLAT in een blok van 8 eenheden. Het bestaan uit van de aanpassing van gecombineerde keuken die en het dineren gebied, twee slaapkamers, hoofdbadkamers en Engelse reeks met hoofdslaapkamer leven. De flat geniet van een voor en achterbalkon. Zal met inbegrip van badkamerss en interne deuren tegen Eind 2025 worden geëindigd. Dit bezit is ideaal voor eerste keer kopers of als huurinvestering. Onvervreemdbaar
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Naxxar
Regio: Naxxar
Provincie:
Land: Malta
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte:
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te koop in Naxxar | Naxxar Verminderd Vastgoed | Naxxar Luxe Vastgoed | Naxxar Goedkoop Vastgoed | Naxxar Appartement te koop | Naxxar Appartement Zwembad te koop