Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Zabbar Malta EN Immobiliers à Vendre Zabbar Zabbar FR Inmueble a la venta Zabbar Zabbar ES Immobilien zum Verkauf Zabbar Zabbar DE Immobiliari in Venditap Zabbar Zabbar IT Immobiliën te koop Zabbar Zabbar NL Imoveis venda Zabbar Zabbar PT дома Продажа недвижимости Zabbar Zabbar RU
« Terug

3 Slaapkamers Appartement te koop Zabbar, Malta

£346.397 GBP | $467.289 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 3

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Overseas Property Forum
Vatsal Trivedi
Locatie:
Talen: Engels, Spaans, Frans,Greek
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Vatsal Trivedi
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 7/5/2024
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Appartement te koop Zabbar, Malta

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het charmante en zeer heldere OPGEHEVEN 1st FLATJE van de VERDIEPING in een eerste plaats van Zabbar met auto drie verbond garage op semi kelderverdiepingsniveau onderling. Op ingang wordt verwelkomd door een putgrootte situerend gebied, een heldere afzonderlijke keuken, het dineren, is het leiden van de zaalheenweg een bergruimte, interne werf, familiebadkamers, drie slaapkamersleiding met Engelse reeks, door één van de slaapkamers vindt men een werf die treden heeft die tot een groot toilet onder twee bergruimten en de drie die autogarage leiden met elektrische deurfaciliteit wordt vermeld. Dit bezit wordt verkocht gedeeltelijk geleverd.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Zabbar
Regio: Zabbar
Provincie:
Land: Malta
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte:
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Appartement te koop in Zabbar | Zabbar Verminderd Vastgoed | Zabbar Luxe Vastgoed | Zabbar Goedkoop Vastgoed | Zabbar Appartement te koop | Zabbar Appartement Zwembad te koop