Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Zejtun Malta EN Immobiliers à Vendre Zejtun Zejtun FR Inmueble a la venta Zejtun Zejtun ES Immobilien zum Verkauf Zejtun Zejtun DE Immobiliari in Venditap Zejtun Zejtun IT Immobiliën te koop Zejtun Zejtun NL Imoveis venda Zejtun Zejtun PT дома Продажа недвижимости Zejtun Zejtun RU
« Terug

5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Zejtun, Malta

£1.710.600 GBP | $2.307.600 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 5

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Overseas Property Forum
Vatsal Trivedi
Locatie:
Talen: Engels, Spaans, Frans,Greek
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Vatsal Trivedi
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 7/5/2024
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Zejtun, Malta

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Zittend op net iets meer dan 2500 vierkante meter land, is deze mooie BOERDERIJ gesitueerd in de landelijke rand van Zejtun. De meest dichtbijgelegen stranden worden gevestigd binnen de aandrijving van een paar notulen. Met bijna alle ruimten op de benedenverdieping die directe toegang tot het de poolgebied en tuin hebben, is dit huis een paradigma van binnen - het openlucht leven. Het bezit schept 5 slaapkamers, 3 badkamerss met potentieel voor meer op, en omvat een onderling verbonden garage van het straatniveau die tot 2 of 3 auto's en de eigendom van de bedekkende dakterrassen kan huisvesten inclusief van de zonnepanelen. De belangrijkste ingang aan het bezit is door een poort die door een ruime binnenplaats wordt gevolgd die de woonplaats van de weg scheidt. De verdere aanpassing omvat een zeer ruime zaal, een formele eetkamer, een woonkamer, een dagelijkse eetkamer en een volledig uitgeruste keuken - allen overstroomd met natuurlijk licht. Een aanzienlijk zwembad en een massieve tuin zijn juist buiten de keukenvensters. De tuin wordt gevuld met een verscheidenheid van bomen, namelijk Olijf, Amandel, Granaatappel en Vijgebomen onder anderen. Er is ook een ruime losgemaakte ruimte die de perfecte ruimte voor een artisanale workshop, opslag of studio, een boorgat en twee waterreservoirs verstrekt. Wat meer, de tuin en het poolgebied is geniet van volledige privacy, kalmte en door prachtig land en verre overzeese meningen omringd. Dit is echt het zeldzame aanbieden!
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Zejtun
Regio: Zejtun
Provincie:
Land: Malta
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte:
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Zejtun | Zejtun Verminderd Vastgoed | Zejtun Luxe Vastgoed | Zejtun Goedkoop Vastgoed | Zejtun Huizen-Villa te koop | Zejtun Huizen-Villa Zwembad te koop