Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Vittoriosa Malta EN Immobiliers à Vendre Vittoriosa Vittoriosa FR Inmueble a la venta Vittoriosa Vittoriosa ES Immobilien zum Verkauf Vittoriosa Vittoriosa DE Immobiliari in Venditap Vittoriosa Vittoriosa IT Immobiliën te koop Vittoriosa Vittoriosa NL Imoveis venda Vittoriosa Vittoriosa PT дома Продажа недвижимости Vittoriosa Vittoriosa RU
« Terug

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Vittoriosa, Malta

£316.461 GBP | $426.906 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Overseas Property Forum
Vatsal Trivedi
Locatie:
Talen: Engels, Spaans, Frans,Greek
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Vatsal Trivedi
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 7/5/2024
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Vittoriosa, Malta

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Gesitueerd in een uitstekende plaats, in een UCA, komt dit mooie HUIS IN DE STAD situeerde een paar meters vanaf het belangrijkste vierkant van Birgu. De lay-out bestaat uit een vrij grote het welkom heten woonkamer, een kleine werf en een trap die tot twee dubbele slaapkamers zowel met balkons als een badkamers leidt. De laatste vloer bestaat uit een andere dubbele slaapkamer en een keuken met een terras met inbegrip van het gehele dak en luchtruim. Uitstekende investeringsmogelijkheid.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Vittoriosa
Regio: Vittoriosa
Provincie:
Land: Malta
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte:
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Vittoriosa | Vittoriosa Verminderd Vastgoed | Vittoriosa Luxe Vastgoed | Vittoriosa Goedkoop Vastgoed | Vittoriosa Huizen-Villa te koop | Vittoriosa Huizen-Villa Zwembad te koop