3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop La Cala de Mijas, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Parterre GEEN lift. Enkel verminderd van 489.000 tot 458.000 voor een snelle verkoop.
Deze spectaculaire, onlangs vernieuwde duplexpenthouse wordt gevestigd in het hart van de stad, enkel lopen een paar notulen van het strand, de winkels, de restaurants, en vrije tijdsgebieden. Onder ogen ziend zuiden, het westen, en het noorden, geniet het van uitstekende natuurlijke aanstekende en charmante meningen van de oude stad en de omringende straten.
Het bezit kenmerkt een gepaste en vernieuwde keuken, vernieuwde badkamerss, en een wasserijruimte, allen in onberispelijke voorwaarde. De hoofdslaapkamer heeft een Engels-reeksbadkamers, en het dubbel-verglaasde comfort en de kalmte van de vensterswaarborg. Bovendien biedt de hete/koude airconditioning een prettig milieu door het jaar aan.
Met een privé solarium en de mogelijkheid van uitbreiding, heeft dit huis hoog huurpotentieel, die tot het maken een uitstekende investering. Zijn nabijheid aan scholen, golfcursussen, en tennisbanen maakt het voor families en die die ideaal een dynamische en stedelijke levensstijl zoeken.
De duplex Penthouse, het Centrum van de Stad, paste Keuken, Parkerend: Niets, die onder ogen zien: Zuiden, het Westen en het Noorden
Meningen: Oude stad, Straat, Randen
Eigenschappen: 5-10 minuten aan de Cursus van het Golf, Airconditioning Heet/Koud, dicht bij scholen, die gemakshalve voor Golf, gemakshalve Gesitueerde Scholen, gemakshalve Gesitueerd Tennis, Dubbele verglazingsvensters, Engelse reeksbadkamers, Gepaste Keuken, de Goede Potentiële, Vlekkelooze Voorwaarde van de Huur, Mogelijkheid van uitbreiding, Vernieuwd, Vernieuwd bad, Vernieuwde keuken, Solarium, de Zaal van het Nut, het Lopen afstand tot strand, het Lopen Afstand tot Koffiebarren, het Lopen afstand tot rust., het Lopen afstand aan winkels worden gesitueerd, het Lopen afstand aan het centrum van T.