£269.142 GBP | $361.956 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Oppervlakte: 98 m2

Zwembad
Eigenaar / Manager:
Overseas Property Forum
Vatsal Trivedi
Locatie:
Talen: Engels, Spaans, Frans,Greek
Toon telefoonnummer.
Geactualiseerd: 9/4/2025

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
2 Slaapkamers Appartement te koop Benahavís, Spanje
Modern 2-Bedroom Apartment in Parque Botánico, Benahavís
Price: [Insert Price]
Location: Urbanisation Parque Botánico, Benahavís
Discover your perfect home in the prestigious Parque Botánico urbanisation, surrounded by lush greenery and breathtaking mountain views. This bright and cosy 2-bedroom, 2-bathroom apartment combines modern comfort with elegant design, ideal for both couples and families.
? Property Features
• 2 spacious bedrooms – including a master suite with private en-suite bathroom
• 2 full bathrooms finished to a high standard
• Sun-filled living spaces with large windows and an abundance of natural light
• Private terrace – perfect for relaxing or dining al fresco
• Elegant marble floors throughout
• Tastefully designed interiors, blending comfort and style
???? Exclusive Urbanisation Amenities
Enjoy resort-style living with a range of premium facilities:
• Indoor & outdoor swimming pools
• Jacuzzi & spa area for year-round relaxation
• Fully equipped gym
• Tennis court for sports enthusiasts
• On-site chiringuito restaurant for casual dining with friends and family
• Beautifully landscaped gardens and peaceful surroundings
???? Location
Situated in Benahavís, one of the Costa del Sol’s most sought-after areas, Parque Botánico offers the perfect combination of tranquillity and accessibility – just a short drive from Marbella, Puerto Banús, golf courses, and stunning beaches.
The apartament has tourist licence.