Commerciële te koop Guarda, Portugal
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Quinta do Moinho is een complexe toerist, wat zijn activiteit in de zomer van 2008, met het aspect van het aardtoerisme begon, die een bevoorrechte ruimte voor de greep van de Rivier Mondego op zijn banken zijn.
Deze ruimte bewaart de rustieke die architectuur in een natuurlijk landschapsmilieu, die uit de schoonheid van de vegetatie en de honderdjarige bomen voordeel halen door de rivier wordt opgenomen.
De geluiden die kunnen hier worden gehoord zijn de geluiden van aard, met het gelukkige tjilpen van de vele vogels en de stroom van de rivier.
De rivier Mondego, op dit gebied, is volkomen toegankelijk, of door het zwemmen, boot, pedalo of waterbed. Zijn water is glashelder.
Het bezit wordt gebaad op twee van zijn banken, waar er twee dammen die, in feite zijn, ex libris van de omgeving zijn, beschouwd volledig als natuurlijke pools die de aard hielp om in tijd te vinden.
Het is een fantastisch te ontspannen gebied, waar u de waterstroom en het tjilpen van de vogels, met de meest gevarieerde species kunt slechts horen. Het is een plaats voor hen wordt aangepast die als om de rivieren te onderzoeken en hun banken uit te gaan of te verslaan die.
Het bestaat uit zes terugtochthuizen, plus het belangrijkste huis waar de eigenaar leeft.
Contacteer ons voor het krijgen van meer informatie.
- HoofdHuis
Dit huis bestaat uit een ontvangst/ontbijtruimte, een bureau met badkamers, keuken, voorraadkast, eetkamer, de ruimte van kinderen. Voor het parterre, is er een reeks met slaapkamer, badkamers en kast. Het heeft ook een balkon die het oosten en een terras met twee voorraadkasten onder ogen zien aan het westen.
- Retiro doet het Huis van Rio
Casa Retiro doet Rio is de flat van de a1slaapkamer, op de 1st verdieping wordt gevestigd, met een keuken, privé badkamers en een gedeelde badkamers die. Het wordt ook door de schoonheid die van zijn prachtig balkon aangevuld de rivier en de Vallei Mondego overzien.
Met een comfortabele atmosfeer, brengt het hebben van ontbijt in de eerste stralen van de zon op dit balkon vrede en kalmte voor de hele dag over.
- Casa Retiro do Miller
Het type van flat T2, op de benedenverdieping wordt gevestigd, met keuken, gemeenschappelijke die woonkamer, twee privé badkamerss en één.
De ruimten zijn dubbel één en één dubbel.
De dubbele slaapkamer heeft toegang tot een privé openluchtterras. Van de keuken krijgt u een fantastische mening over de rivier.
- Het Huis van de Terugtocht van het paradijs
Flat op de benedenverdieping wordt gevestigd, met kitchenette, tweepersoonsbed dat,
twee eenpersoonsbedden, die wanneer gesloten als bank, badkamers en toilet worden gebruikt. De dubbele slaapkamer wordt gescheiden van de woonkamer door het groot scherm.
- Reeks Mondego
Dit is een gebied die op de benedenverdieping wordt gevestigd, uit een slaapkamer op de lagere vloer en uit een badkamers op de hogere vloer bestaan die.
Deze ruimte kan met een slaapkamer/woonkamer met open haard en een nieuwe slaapkamer op de hogere vloer worden aangevuld.
Er is geen keuken. Voor maaltijd, kan het het leven gebied worden gebruikt, waar er een fornuis, microgolf, onder anderen is.
- Het huis van de zon
Zitslaapkamer, op de benedenverdieping wordt gevestigd, met kitchenette, kingsize tweepersoonsbed, een badkamers die. Aangepast voor toegankelijkheid. Openlucht terras. Mogelijkheid om naast de ingang te parkeren.
- Paviljoen
Er is een paviljoen met 500m2, voor gebeurtenissen, met keuken, badkamerss en bargebied.
- Molen
Het heeft ook een molen, waarin een molensteen werd teruggekregen.
- Pool
Het heeft een zwembad met zeer goede zonblootstelling.
- Gymnasium
Gymnastiek met sommige sportenmachines die wordt uitgerust.