£250.910 GBP | $337.436 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Oppervlakte: 107 m2
Oppervlakte grond: 333 m2

Zwembad
Eigenaar / Manager:
Overseas Property Forum
Vatsal Trivedi
Locatie:
Talen: Engels, Spaans, Frans,Greek
Toon telefoonnummer.
Geactualiseerd: 9/5/2025

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
2 Slaapkamers Appartement te koop Los Narejos, Spanje
Lovely semi-detached villa, nestled in a tranquil cul-de-sac. This inviting home features a spacious lounge that seamlessly connects to an open-plan kitchen, ideal for entertaining friends and family. House offers two bedrooms with fitted wardrobes and one bathroom.Step outside to enjoy the covered entrance, perfect for evening seating after a long day. The Property is to be soldfully furnished. Also includes a garage and a storage room, providing ample space for all your needs.Located with all amenities around, such as supermarkets, banks, shops, and schools, this home offers both comfort and accessibility. With a generous 107 m² of living space and a plot size of 333 m², for ample space to install a Pool.