Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in San Pedro del Pinatar Spain EN Immobiliers à Vendre San Pedro del Pinatar Murcia FR Inmueble a la venta San Pedro del Pinatar Murcia ES Immobilien zum Verkauf San Pedro del Pinatar Murcia DE Immobiliari in Venditap San Pedro del Pinatar Murcia IT Immobiliën te koop San Pedro del Pinatar Murcia NL Imoveis venda San Pedro del Pinatar Murcia PT дома Продажа недвижимости San Pedro del Pinatar Murcia RU
« Terug

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop San Pedro del Pinatar, Spanje

£199.643 GBP | $268.490 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Oppervlakte: 63 m2

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Overseas Property Forum
Vatsal Trivedi
Locatie:
Talen: Engels, Spaans, Frans,Greek
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Vatsal Trivedi
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 8/12/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop San Pedro del Pinatar, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Nieuw bouw woon complex van de bungalowflats van de handtekeningsstijl in San Pedro del Pinatar.
Kies van een ground-floor model met voorterras of penthousezolderhuis met voorterras en groot privé daksolarium.
Benedenverdiepingsbungalowwen: De voordeur opent in de ruime het leven streek met het dineren gebied dat aan de kant wordt geplaatst. De volledig gepaste keuken wordt naast de schuifdeuren gevestigd die het natuurlijke zonlicht binnen toestaan. Aan de kant is een familie-grootte badkamers met bassin, toilet en douche en 2 grootmoedige met maat slaapkamers - de hoofdslaapkamer die Engels-reeksbadkamers hebben.
De bungalowwen van de penthouse: Een trap leidt u tot het hoogste vloergebied met groot betegeld privé terras, met ingangsdeur aan het bezit. Als de ground-floor modellen een grootmoedig open-plan zitkamer/het dineren gebied met de overmaatse keuken - twee slaapkamers aan de kant (meester met Engels-reeks). De toegang wordt verkregen tot het privé daksolarium van het achtergedeelte van de keuken.
Onze eigenschaphuizen omvatten alle interne en externe LEIDENE verlichting, die voor a/c wordt pre-geïnstalleerd, gepaste keuken, met inductiehaardplaat, oven, afwasmachine, koelkast/diepvriezer en parkeerplaats. Deze nieuwe versiehuizen kenmerken een gang tussen elke structuur, met toegang tot de communale tuin en groot poolgebied aan de voorzijde.
De stijlontwikkeling van de handtekening van slechts 12 mooie bungalowwen - allen die van een groot communaal tuingebied met zwembad genieten.
Trekt de bevoorrechte plaats van San Pedro del Pinatar's op Mar Menor en Mediterrane kustlijn het die met een rente in het varen en watersports, het verstrekken van jachthavenmeertros en het varen van clubs aan, terwijl de stranden en de natuurlijke modderbaden die aantrekken die veilig zon, overzees en zand zoeken.
San Pedro del Pinatar heeft een opgerichte gemeenschap en biedt een uitstekende waaier van activiteiten, met inbegrip van omvatte zwembad en sportenfaciliteiten, evenals een het hele jaar door programma van sociale activiteiten door het mooie de winterweer aan. De voordelen van de modderbaden, typisch van het gebied, of de kalme wateren van Mar Menor, hebben de groei van Lo Pagán goedgekeurd, die momenteel al soort belevingswaarde heeft. Bovendien heeft het een uitstekende plaats, enkel vijf minuten van de Commerciële Merries van Dos van het Centrum.
De luchthaven Murcia/Corvera is weg dertig minuten en de luchthaven van Alicante is weg een uuraandrijving.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: San Pedro del Pinatar
Regio: Murcia
Provincie: Costa Calida
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 63 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in San Pedro del Pinatar | San Pedro del Pinatar Verminderd Vastgoed | San Pedro del Pinatar Luxe Vastgoed | San Pedro del Pinatar Goedkoop Vastgoed | San Pedro del Pinatar Huizen-Villa te koop | San Pedro del Pinatar Huizen-Villa Zwembad te koop