4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Sotogrande, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Overweldigend 4 bed onafhankelijke villa met privé pool en tuin in goed-ken gebied van Alt Sotogrande.
Deze charmante Spaanse stijlvilla wordt gezet op een overschot3000m2 perceel, met een gebouwde grootte van 385m2 en ontwerp door de beroemde architectendienst McClundie.
De ingang aan het huis is grandioos, binnen gevend u een glace van de schoonheid.
De woonkamer is groot, met open haard en overvloed van ruimte voor onderscheid het dineren gebied, en, natuurlijk, mooie meningen aan de openluchtruimte.
Van de woonkamer die krijgen wij toegang tot het terrasgebied (30m) met glasgordijnen wordt ingesloten voor een all-year-round gebruik van de ruimte.
De openluchtruimte wordt bekroond door een mooie groot pool en door een goed-gehandhaafde tuin, zowel een privacy als een openluchtgevoel tezelfdertijd omringd.
Het bezit telt met 4 slaapkamers en 4 badkamerss. De hoofdslaapkamer heeft ook een privé terras en een kleedkamer.
De villa is helemaal gebouwd volgens de hoogste kwaliteitsnormen, met vloerverwarmingssysteem, AC systeem, dubbele verglazing.
Het bezit neemt ook een grote bergruimte op en het heeft een dubbele garage met 30m aandrijving aan de ingangspoort voor extra parkeerplaats vastgemaakt.
Het huis is behoorlijk genomen is van door zijn enige eigenaar sinds bouw in 2002.
De plaats is perfect, in een stille nog niet afgelegen plaats, met golfcursussen dichtbij en slechts aandrijving 10minutes aan strand Sotogrande.
Echt een te ontdekken gem!