Netherlands language

Verander taal close


Commercial-Retail for sale in Alora Spain EN Immobiliers à Vendre Alora Andalucia FR Inmueble a la venta Alora Andalucia ES Immobilien zum Verkauf Alora Andalucia DE Immobiliari in Venditap Alora Andalucia IT Immobiliën te koop Alora Andalucia NL Imoveis venda Alora Andalucia PT дома Продажа недвижимости Alora Andalucia RU
« Terug

Commerciële te koop Alora, Spanje

£299.529 GBP | $402.822 USD
Type eigendom: Commerciële
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Oppervlakte: 173 m2
Oppervlakte grond: 10272 m2

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Overseas Property Forum
Vatsal Trivedi
Locatie:
Talen: Engels, Spaans, Frans,Greek
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Vatsal Trivedi
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 8/12/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Commerciële te koop Alora, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De Ingang & de Eigenschappen van het land
Aangezien u het bezit nadert, zal u door een ingang met poorten worden begroet die over rijpe olijfbomen en uitgebreid land wordt omringd. Het hoogste niveau van het perceel, dat als belangrijkste ingang aan het huis dient, kenmerkt een expansief verward gebied met een behandeld terrasvormig plaatsingsgebied en een barbecue, ideaal voor het onderhouden van gasten, zoals vrienden en familie. Voor dit niveau, wegens de vlakke grond en het grint, kan een bovengenoemde grondpool worden toegevoegd. De extra openluchtgebouwen worden gevestigd op verschillende niveaus, en er zijn potentieel voor een tweede ingang van de kant van de weg.
Beneden Eigenschappen
Stap binnen de belangrijkste deur om een groot die keuken en het dineren gebied te vinden, met alle noodzakelijke belevingswaarde wordt uitgerust. Dit gebied biedt een fantastische kans om een open die keuken en zitkamerruimte te moderniseren en tot stand te brengen aan uw smaak en stijl wordt aangepast. Naast de keuken is een comfortabele de zitkamerruimte van TV met een houten-brandt fornuis en een glijdende terrasdeur die voor één van de vele openluchtterrassen opent. Deze vloer omvat beneden ook een badkamers en een dubbele slaapkamer met een unieke rotseigenschap die karakter en persoonlijkheid aan de ruimte toevoegt.
Boven Eigenschappen
Boven, kenmerkt het huis momenteel twee slaapkamers, één opstelling als tweelingruimte maar gemakkelijk convertibel in een dubbel. De eerste verdieping omvat ook een gedeelde badkamers met een toilet, een douche, en een bad. Van dit niveau, kunt u tot een ander terras toegang hebben dat adembenemende meningen van de Siërra Huma, Gr Hacho, Gr Torcal, de vallei, en de stad van Alora aanbiedt.
In openlucht & Plaats
Het expansieve openluchtgebied is gestippeld met kleine bijgebouwen en een veelzijdige houten workshop. Het perceel van land verstrekt bewegingsruimte om een prachtig tiered tuin of een bosgebied te ontwerpen. Gevestigde enkel loopt om de 10 minuten of een minieme aandrijving 2-3 van de stad van Alora, dit bezit biedt het beste van beide werelden aan: rustig platteland die met het gemak van nabijgelegen stedelijke belevingswaarde leven. Bovendien, is het slechts 20 minuten van Gr Chorro, huis aan beroemde Caminito del Rey, hotspot voor avonturenzoekers.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Alora
Regio: Andalusië
Provincie: Costa del Sol
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 173 m2
Oppervlakte grond: 10272 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
15
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Commerciële te koop in Alora | Alora Verminderd Vastgoed | Alora Luxe Vastgoed | Alora Goedkoop Vastgoed | Alora Commerciële te koop | Alora Commerciële Zwembad te koop