3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop La Cala de Mijas, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Dit onlangs gebouwde eigentijdse huis in de stad in het Golf van La Cala DE Mijas overspant 319 m2 en biedt het ruime, moderne leven over drie vloeren aan.
Het bezit kenmerkt een kelderverdieping met privé garagetoegang, terwijl de benedenverdieping een het welkom heten ingang, een gasttoilet, en helder omvat, open-plankeuken die met een leven-dineert gebied wordt verbonden dat op een groot terras en een privé tuin opent.
Boven, zult u drie slaapkamers, met inbegrip van een hoofdreeks met een Engels-reeksbadkamers, plus een extra volledige badkamers vinden. Het daksolarium biedt een grootmoedige openluchtruimte, perfect voor ontspanning aan.
Met 30 m2 van terrasruimte en een 59 m2solarium, verstrekt dit huis ruime openluchtgebieden voor het genieten van het van warme klimaat. De privé tuin voegt een rustige aanraking toe, terwijl de gemeenschap ook een communaal zwembad en gemodelleerde tuinen voor ingezetenen om aanbiedt te genieten van.
Het huis in de stad wordt geprijst bij 680.000 euro niet gemeubileerd, met de optie om volledig geleverd voor extra 20.000 euro te kopen. Ontworpen met luxe en comfort in mening, is dit moderne huis perfect voor die die een eigentijdse levensstijl in één van wenselijkste gebieden van Costa del Sol kijken te omhelzen de.