Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in San Roque Spain EN Immobiliers à Vendre San Roque Andalucia FR Inmueble a la venta San Roque Andalucia ES Immobilien zum Verkauf San Roque Andalucia DE Immobiliari in Venditap San Roque Andalucia IT Immobiliën te koop San Roque Andalucia NL Imoveis venda San Roque Andalucia PT дома Продажа недвижимости San Roque Andalucia RU
« Terug

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop San Roque, Spanje

£170.100 GBP | $231.040 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Oppervlakte: 110 m2

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Overseas Property Forum
Vatsal Trivedi
Locatie:
Talen: Engels, Spaans, Frans,Greek
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Vatsal Trivedi
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 3/10/2023
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop San Roque, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Gehuurde lange termijn. Niet voor verkoop
Rth-20. Aantrekkelijke 3 slaapkamer, 1 badkamers, 1 toilet terrasvormig die huis in het centrum van Pueblo Nuevo en binnen het lopen afstand aan alle belevingswaarde wordt gesitueerd. De aanpassing bestaat uit: Zitkamer, de gepaste lijst van het keukenontbijt en toegang tot een achterterras dat er een kleine badkamers en een storageroom zijn. Op het parterre de hoofdslaapkamer met een balkon en 2 slaapkamers en één badkamers. Beschikbaar voor direct beroep. Geadviseerd bekijken! B Al. 19/02/21
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: San Roque
Regio: Andalusië
Provincie: Cádiz Costa De La Luz
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 110 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in San Roque | San Roque Verminderd Vastgoed | San Roque Luxe Vastgoed | San Roque Goedkoop Vastgoed | San Roque Huizen-Villa te koop | San Roque Huizen-Villa Zwembad te koop