Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in San Miguel De Salinas Spain EN Immobiliers à Vendre San Miguel De Salinas Valencia FR Inmueble a la venta San Miguel De Salinas Valencia ES Immobilien zum Verkauf San Miguel De Salinas Valencia DE Immobiliari in Venditap San Miguel De Salinas Valencia IT Immobiliën te koop San Miguel De Salinas Valencia NL Imoveis venda San Miguel De Salinas Valencia PT дома Продажа недвижимости San Miguel De Salinas Valencia RU
« Terug

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop San Miguel De Salinas, Spanje

£372.056 GBP | $501.903 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Badkamers: 3
Oppervlakte: 195 m2
Oppervlakte grond: 283 m2

pool Zwembad
heat Centrale verwarming
Avatar
Eigenaar / Manager:
Overseas Property Forum
Vatsal Trivedi
Locatie:
Talen: Engels, Spaans, Frans,Greek
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Vatsal Trivedi
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 4/15/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop San Miguel De Salinas, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Zeer goed gebeëindigde villa's in San Miguel DE Salinas met privé pool en solarium waar u van de zon en de rust kunt de hele dag genieten. Alle eigenschappen hebben een volledig uitgeruste keuken en 3 badkamerss met vloerverwarming. U parkeert uw auto op uw eigen bezit. De winkels, de bars, de restaurants en een apotheek zijn allen binnen het lopen afstand en als u een verder beetje stapt bent u juist op het overzees. Door auto u bent ook een paar notulen bij het Winkelcentrum van de Boulevard van La Zenia. Voor de golfspelers zijn er verscheidene mooie golfcursussen in de directe nabijheid.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: San Miguel De Salinas
Regio: Valencia
Provincie: Alicante-Costa Blanca
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 195 m2
Oppervlakte grond: 283 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming: check
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in San Miguel De Salinas | San Miguel De Salinas Verminderd Vastgoed | San Miguel De Salinas Luxe Vastgoed | San Miguel De Salinas Goedkoop Vastgoed | San Miguel De Salinas Huizen-Villa te koop | San Miguel De Salinas Huizen-Villa Zwembad te koop