Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Jalon-Xalo Spain EN Immobiliers à Vendre Jalon-Xalo Valencia FR Inmueble a la venta Jalon-Xalo Valencia ES Immobilien zum Verkauf Jalon-Xalo Valencia DE Immobiliari in Venditap Jalon-Xalo Valencia IT Immobiliën te koop Jalon-Xalo Valencia NL Imoveis venda Jalon-Xalo Valencia PT дома Продажа недвижимости Jalon-Xalo Valencia RU
« Terug

10 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Jalon-Xalo, Spanje

£968.043 GBP | $1.301.874 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 10
Badkamers: 8
Oppervlakte grond: 11000 m2

pool Zwembad
heat Centrale verwarming
Avatar
Eigenaar / Manager:
Overseas Property Forum
Vatsal Trivedi
Locatie:
Talen: Engels, Spaans, Frans,Greek
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Vatsal Trivedi
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 7/28/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

10 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Jalon-Xalo, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De verbazende unieke kans in reeks in Jalon Valley.This is een unieke kans, fantastische finca die uit drie eigenschappen met een totaal van twaalf slaapkamers en acht badkamerss bestaat, hieronder gelegen de afstand van de Berg Bernia en het lopen van in het populaire dorp van indrukwekkende fincas Jalón.These zit op een vlak perceel 11,100m2 dat van verschillende dichte tuingebieden en chillout hoeken en twee bovengenoemde grondzwembaden, perfect combineert om van de vrede en de kalmte van de omgeving te genieten. Het eerste gebouw heeft een rustieke stijl en is verdeeld in twee verschillende aanpassingen. Wij hebben toegang tot eerste van een hal in een heldere grote eetkamer die met een open brandopen haard en grote glasvensters wordt uitgerust met overweldigende meningen die de vallei overzien. Daarna er is de woonkamer, met een korrelbrander en deuren aan de tuin bij het achtergedeelte. Op de overkant van de eetkamer zijn er afzonderlijk en fullyfitted keuken met deuren aan een aardig terras dicht bij het zwembad en de de zomerkeuken, die ook een een pizzaoven en terras heeft. Op dit niveau zijn er ook een bureau, badkamers en een wasserijruimte. Een interne trap leidt tot het parterre waar er drie zeer grote ruime dubbele slaapkamers, allen met gepaste garderobes en een familiebadkamers zijn. De hoofdslaapkamer is een ensuite en heeft een privé terras. Dit deel van het bezit heeft centrale verwarming die de tweede aanpassing ingaan wij door een mooie hal worden verwelkomd die wordt gebruikt aangezien een bureau, hier er ook een goede grootteslaapkamer is. Aan de linkerkant is er een comfortabele woonkamer met een open open haard en meer verbazende meningen. Terwijl op andere er een zeer aardige eetkamer met dubbele deuren aan een privé terras, maar ook grote wasserijruimte en een douchebadkamers zijn. Recht in het midden is er een verbazende keuken met een kokend eiland in het midden en alle noodzakelijke toestellen. Het hoogste niveau bestaat uit drie ruime dubbele slaapkamers allen met gepaste garderobes en een familiebadkamers. De hoofdslaapkamer is ensuite. Dit bezit profiteert ook van een selfcontained flat met een slaapkamer, een badkamers, en een keuken. Het derde bezit is een één slaapkamer en een badkamersvilla, met een ruime woonkamer die in een glasnaya opent. Buiten is er een aardig de zomerterras naast de de zomerkeuken. Het bezit profiteert ook van een garage, een mooi hersteld steengebouw die als gymnastiek wordt gebruikt, en overvloed van parkeerplaats en veel meer verborgen supplementen. Dit is de perfecte plaats voor een Landelijk Hotel, de terugtocht van de Yoga, of een groot familiehuis voor zij die houden nog van aard maar aan alle diensten dicht willen zijn en bekijken essentieel is om te zien wat dit bezit als groot familiehuis of als bedrijfsavontuur moet aanbieden
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Jalon-Xalo
Regio: Valencia
Provincie: Alicante-Costa Blanca
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte:
Oppervlakte grond: 11000 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming: check
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
10 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Jalon-Xalo | Jalon-Xalo Verminderd Vastgoed | Jalon-Xalo Luxe Vastgoed | Jalon-Xalo Goedkoop Vastgoed | Jalon-Xalo Huizen-Villa te koop | Jalon-Xalo Huizen-Villa Zwembad te koop