Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Calasparra Spain EN Immobiliers à Vendre Calasparra Murcia FR Inmueble a la venta Calasparra Murcia ES Immobilien zum Verkauf Calasparra Murcia DE Immobiliari in Venditap Calasparra Murcia IT Immobiliën te koop Calasparra Murcia NL Imoveis venda Calasparra Murcia PT дома Продажа недвижимости Calasparra Murcia RU
« Terug

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Calasparra, Spanje

£291.767 GBP | $388.125 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Oppervlakte: 130 m2
Oppervlakte grond: 6000 m2

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Overseas Property Forum
Vatsal Trivedi
Locatie:
Talen: Engels, Spaans, Frans,Greek
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Vatsal Trivedi
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 4/2/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Calasparra, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De losgemaakte Villa van het Land met het Productieve Bosje van de Olijf 6000m2 en Privé Ommuurde Tuin met Zwembad, 2 Garages, de Terrassen van de Zon 5 minuten van Calasparra Plaats: Losgemaakte Villa voor verkoop in Mooi Platteland 5 minuten van Calasparra in ommuurde tuin en Prijs de productieve van het olijfbosje (6000m2): De villa €345,000 EurosSummaryDetached voor verkoop in Calasparra (130m2) 6000m2 Privé 10m x 5m zwemmende pool3-dubbele bedrooms2-badkamerss Afzonderlijke volledig gepaste kitchenSpacious zitkamer /dining roomFully Dubbele Verglaasde WindowsHot & Koud lucht-conditioningPrivate-lucht parkeren met 2 x GaragesBBQ de bouw (buitenkantkeuken) met toilet en douche de Elektrische meningen van de Berg van ingangspoorten
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Calasparra
Regio: Murcia
Provincie: Murcia
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 130 m2
Oppervlakte grond: 6000 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Calasparra | Calasparra Verminderd Vastgoed | Calasparra Luxe Vastgoed | Calasparra Goedkoop Vastgoed | Calasparra Huizen-Villa te koop | Calasparra Huizen-Villa Zwembad te koop