2 Slaapkamers Appartement te koop Lagos, Portugal
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
In het hart van Costa Vicentina is het Natuurreservaat deze luxeflat die met poorten aan hoogst van kwaliteit worden gebouwd en eindigt.
Burgau is een schilderachtig visserijdorp dat nog zijn charme handhaaft, met typische straten die neer aan het mooie zeer beschutte vluchtstrand leunen, waar u nog sommige kleine vissersboten vindt. Een slechts 10km ver van de hoofdstad van Lagos en 3,5km van strand Luz en dorp.
Burgau wordt gevuld met goede restaurants, bars en koffiebarren, evenals aardige kruidenierswinkelopslag en minimarkten. Er zijn ook een postkantoor, ATM, en een kerk.
Bij de ingang van het dorp vindt u Overzeese Burgau Tuinen aanbiedend 32 twee bedflats, op twee verdiepingen, met communale kinderen en volwassenenpools, gymnastiek, garage met toegewezen parkeerplaatsen.
De benedenverdiepingsflats open aan grote terrassen en privé tuinen met directe toegang tot de zwembaden.
De 1st verdieping flats verstrekken ook goede balkons en privé dakterrassen.
De centrale lucht bedriegt helemaal; onder vloer het verwarmen in de badkamerss; zonnepanelen voor het hete water; centraal vacuüm.
De garage staat 1 parkeerplaats en privé opslag aan elke flat toe.
De communale groene gebieden zullen een mooie atmosfeer verstrekken.
Tijdens bouw hebt u de keus van materialen en kunt ook van pasmunten, volgens uw smaak en behoeften profiteren, . kunnen een paar 2 bedden gemakkelijk op een 3 of 4 bedflat worden omgezet, duidelijk betalend de kosten van beide gekozen flats.
Dit is hoe dan ook a plus bij offplan kopen!!!
U zult een Jacuzzi op kunnen beneden of boven hebben zowel flats, inbegrepen niet in de vraagprijs.
Het leven gebieden tussen 81 tot 93sqm
Plus terrassen, parkeren en opslag die 160 tot 200sqm totalizing
Een oase bij het lopen afstand aan al belevingswaarde en het strand in dit stille dorp, en enkel minuut 5 tot 10 drijft door lokale golfcursussen, zoals Boavista en Palmares aan het Oosten, Espiche aan het Noorden en St António aan het Westen.
Gepast om in september 2020 en voltooiing 18 maanden later Maart 2022 te beginnen.
Prijzen van 280.000 tot 330.000
- Ref: A/05518