Land-Perceel te koop Alvor, Portugal
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Dit is één van de laatste percelen beschikbaar in Monte Canelas dichtbij Alvor. Het perceel wordt in een noordwestelijke richting aan het eind van het landgoed op een lichte heuvel gevestigd die de mooie die berg Monchique onder ogen zien, door mooie eigenschappen sommige traditionele Portugese en sommige eigentijdse permanente familiehuizen wordt omringd en vakantiehuizen die een mooie landelijke, stille buurt aanbieden.
Het perceel heeft toestemming om een 255 sqmvilla te bouwen. Het land tegenover is landbouw en kan niet worden voortgebouwd op zodat zal de mening altijd van u zijn. Deze ideale plaats is dicht aan de cursussen van het Golf Penina en Morgado en ook een paar Kms van het het spoorautodrome van het Ras huis aan Formual 1 Grand Prix in Oktober 2020.
Contacteer ons om dit bezit te kopen.
Ref 021
.
Boek het bekijken
De details zijn een gids slechts en vormen geen deel van een juridisch bindende contract of een aanbieding. Geen aansprakelijkheid kan voor fouten, weglatingen of mis-statements in de inhoud of de beelden worden aanvaard. Algarve van de Eigenschappen van de Diamant van de droom Med Imob die Lda als DiamondPropertiesAlgarve.com handel drijven geeft niet, binnen zijn literatuur, tijdens onderhandelingen of anders enige vertegenwoordiging of garantie van om het even welke aard met betrekking tot dit bezit. Alle personen worden geadviseerd om naar onafhankelijk deskundig advies van een advocaat en/of een bouwlandmeter te streven alvorens een bezit te kopen. Om het even welke personen die om zich op deze details voor een ander doel verkiezen te baseren doen dit op hun eigen risico. De specificaties zijn correct op de datum van druk maar kunnen voor wijzigingen vatbaar zijn zonodig en zonder bericht.