Huizen-Villa te koop Lagos, Portugal
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Dit bezit, nu goed geavanceerd in bouw, biedt het beste van het moderne leven aan, waar de eigentijdse lijnen in een mediterrane manier van het leven van binnen-binnenplaatsen en behandelde terrassen samenvoegen, waar de binnen en openlucht leefruimten foutloos in elkaar met stijl en uitstekende smaak stromen.
Aldus biedt deze vier reeksvilla, waar geen uitgave in de keus van montage is gespaard, van de belangrijkste deur aan de Duitse ontwerperkeuken, niet alleen een moderne en praktische toepassing van ruimte, maar samen met het gebruik van eigenschappen zoals gewelfde plafonds aan en obstructie voert (facultatief) dat traditioneel en de tijdgenoot in een unieke kalmte verenigd is en de eigenschappen zoals gewelfde plafond en metselwerkmuren traditioneel en de tijdgenoot verenigen, creërend een milieu van kwaliteit en kalmte.
Gevestigd op een grootmoedig zuiden die naburig perceel onder ogen zien, kan de Boavista golftoevlucht, dicht bij het Porto DE Mós strand en het stadscentrum, dat niet wordt overzien, u van vrede genieten en de privacy, terwijl het zijn zeer kort duikt aan alles.
HET SYSTEEM VAN HET HETE WATER