4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Sintra, Portugal
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Losgemaakt huis T4+1, voor verkoop, in de exclusieve flat van Penha Longa in Sintra. Met Zwembad, Tuin en Garage.
Wij stellen u voor een ongelooflijke villa van de Premie, met 311 die m2 gebied, in twee die vloeren worden verdeeld, in de exclusieve die Flat van Penha worden gevestigd Longa, in de overweldigende Sintra bergen, enkel dertig wordt gevestigd minuten van Lissabon.
Hoofdlijnen van de villa:
- Benedenverdieping: Grote woonkamer van 70 m2 (met het leven en het dineren gebieden) met toegang tot het terras, de tuin en het zwembad. Volledig uitgeruste keuken met wasserijgebied en directe toegang tot de garage. Sociale badkamers. Reeks (slaapkamer met volledige die badkamers, momenteel als bureau wordt gebruikt)
- Parterre: Prachtige HoofdReeks met een grote walk-in kast, badkamers met massagebad en douche en een ruim balkon. Voor deze vloer, zijn er ook 2 grote slaapkamers met een volledige badkamers en tussen vloer 0 en vloer 1 zijn er ook een binnenlandse slaapkamer met een zoldervenster en een ruimte voor diverse opslag. Van de zaal op deze vloer zijn er ook sommige treden die toegang tot mooie mezzanine geven.
- Centrale verwarming voor maximumcomfort in elke ruimte
- Alle slaapkamers hebben ingebouwde garderobes
- Ruime garage met capaciteit voor twee auto's.
De flat van Penha Longa is een historisch bezit die terug naar de 14de eeuw dateren, hebben gediendd als toevluchtsoord voor Portugese royalty. Met de veiligheid van 24 uur, een internationaal beroemde golfcursus en het luxueuze Hotel de „Toevlucht van Penha Longa“, evenals een ruitercentrum, biedt deze flat een unieke het leven ervaring aan.
Door deze villa te kopen, zult u toegang tot alle exclusieve die voordelen dat de Flat van Penha Longa aanbiedt, zoals de golfcursus van de Toevlucht van Penha Longa van het Hotel hebben, naast de diensten door het hotel worden verleend, waar u kunt genieten van het ontspannen en verfijnde ogenblikken.
De bevoorrechte plaats van de Flat van Penha Longa plaatst het enkel twintig minuten van de mooiste stranden van de Atlantische kust van Sintra, twintig minuten van Cascais en enkel tien minuten van het historische centrum van Sintra.
De kansen zijn eindeloos en u zult toegang tot een unieke levensstijl en het zelfde gevoel van schoonheid en kalmte, in één van de beste toevlucht in Portugal dichtbij Lissabon hebben.
Wij pride bij het verstrekken door het volledige hoogst professionele proces, dat de gepersonaliseerde dienst met een breed dienstengamma combineert: Real Estate & Conciderge & Verhuizing, allen zorgvuldig verkozen om onze cliënten uniek en speciaal te maken voelen.
Mis niet de kans om in de luxe en het comfort van deze verbazende villa te leven.
Plan op dit ogenblik een bezoek en laat me door de schoonheid en de exclusiviteit van de Flat van Penha worden verrukt Longa.
De Eigenschappen van het bezit
Het verwarmen
Wasmachine
Dishwashing machine
Ijskast
Microgolf
Gepaste garderobes
Uitgeruste keuken
Walk-in garderobe
De centrale verwarming van het gas
Keuken: Haardplaat, Oven, Koelkast, Microgolf, Afwasmachine, Wasmachine, Uitlaat, de boiler van het Water
Pool
Nabijheid: Berg, Strand, het Winkelen, Restaurants, Open gebied, het Ziekenhuis
Tuin
Tuin
Het type van pool: Privé
Terras
Garage
Gebouwd jaar: 2000
Vloeren: 2
Privé flat
De manier van de aandrijving
Meningen: De meningen van het platteland, de meningen van het Golf
Het bezit van de frontlinie
Video ingangssysteem
Dubbele verglazing
Stille Plaats
De Ventilator van de trekker
24 uVeiligheid
Het Bad van de watergeneeskunde
Thermische akoestische raamkozijnen
Verzegeld landgebied
WC voor bezoekers
De nabijheid van Accessability \: Stad dichtbij, Berg, Toeristische gebieden
Ononderbroken meningen
Energieke certificatie: D
Balkon
Volledig geschermd