Huizen-Villa te koop Praia da Luz, Portugal
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Als u een traditionele villa met mooie daklijnen en in uitstekende voorwaarde zoekt, zal dit bezit uw rente vangen.
De reeks in een reeds lang gevestigde woonwijk, de villa is enkel een paar notulen van het strand en het centrum van Luz, met weg Burgau een korte aandrijving of een ongehaaste gang. Dit huis biedt het perfecte mengsel van privacy en de veiligheid van een vriendschappelijke, opgerichte gemeenschap, allen aan terwijl het zijn dicht bij essentiële belevingswaarde.
Aangezien u aankomt die, wordt u verwelkomd door een calçadaoprijlaan, door rijpe hagen en afgezonderd bomen wordt omringd, die rustig verstrekken, atmosfeer.
Binnen, leidt een ruime gang tot de south-facing woonkamer, die direct op een behandeld terras (ideal als de zomerzitkamer), tuin, en poolgebied opent. De woonkamer kenmerkt een werkende gesloten open haard, perfect voor comfortabele de winteravonden.
De gang verbindt ook met een groot open-plan keuken en het dineren gebied, dat ook voor de tuin, samen met een geschikte gast W.C. opent.
Boven, zult u drie dubbele slaapkamers vinden. De meester kenmerkt een ruimte van de Engels-reeksdouche, terwijl andere twee een grootmoedig gerangschikte familiebadkamers met zowel een douche als badkuip delen.
De kelderverdieping omvat een doucheruimte en twee grote ruimten die ruime bergruimte aanbieden of kunnen zijn repurposed voor diverse behoeften.
Aan het eind van de oprijlaan, verstrekt de garage ruimte voor één auto en extra opslag.
Of u een permanent huis zoekt, bieden een vakantieterugtocht, of een huurinvestering, dit bezit de flexibiliteit aan om aan al uw behoeften te voldoen.
Het bekijken wordt hoogst geadviseerd om de charme en het potentieel van deze mooie villa volledig te waarderen.
.
WATER
Het water van leidingen
ELEKTRICITEIT
De elektriciteit van leidingen
OPEN HAARD
Gesloten open haard (Hout)
ZWEMBAD
De lengte van de meter (10)
Pool
Meters wijd (5)
BLINDEN
Hand
Materiaal (Aluminium)
GARAGE
Gesloten privé garage (auto's) (1)
BUITEN VRIJE TIJD
Tuin