5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Chiang Mai, Thailand
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Deze ongelooflijk slimme en mooie ontworpen villa wordt gevestigd in een beveiligde ontwikkeling in Hang MAI van Chiang van Dong met directe toegang tot de hoofdweg.
Het ingaan van het huis door dubbele carport die in de hal leiden, een grote ruimte met 7 meters hoog plafond, stak met een kroonluchter aan. Een banksamenstelling die een TV van het 70 duim vlakke scherm opgezet op een reusachtig itailan arabescato marmeren vierkant onder ogen zien. De ontworpen muur heeft schuifdeuren.
Een open westelijke die keuken volledig met wijnkoeler wordt uitgerust, koelkast, afwasmachine, filtreerde lusje dringking water en een 8 die meterseiland met arabescatomarmer wordt gebeëindigd. Een schuifdeur bij de achtermuur leidt tot een afzonderlijke Thaise keuken met gasfornuis en een extra grote frige/een diepvriezer. Alle montage is van hoogte - kwaliteit en zeer vlotte behandeling.
Het het dineren gebied is voor het keukeneiland en het consiting van een grote en kleine lijst, een totaal van 13 zetels. De vloer is het stevige hout van de Teak.
Een hartelijke familieruimte met pooltoegang op linker en mooi desinged steentuin op het recht. Het heeft een houten lijst voor kinderen om hun thuiswerk te doen of raadsspelen te spelen, evenals een leerbank en een flatscreen TV. De weduwen aan beide kanten kunnen met gordijnen worden omvat om privacy te verstrekken.
Het zoutwater zwembad is 11 meters lang en breed 4 meters. Het kenmerkt 4 zetels met stralen. Er is een behandeld terras met openluchtplaatsing.
Grootmoedige guestroom met gang in garderobe, TV en ensuite badkamers.
Een meisjesruimte met bad en een afzonderlijke ruimte voor wasserij.
Boven zijn 4 slaapkamers allen met ensuitebadkamerss en elke ruimte is groot, uniek ontworpen met veel liefde voor details. De kinderenruimte heeft bijvoorbeeld een kleine die matras in de buitenmuur wordt gebouwd. De bevloering is boven gedrukte eiken begrenzende raad.
Het hoogtepunt is de hoofdslaapkamer. Het wordt ontworpen als een penthousereeks. De deur heeft een digitaal slot, in de gang is minibar met een kleine koelkast. Entereing de ruimte zijn er 2 queensize bedden die een grote flatscreen TV onder ogen zien. Verder in de ruimte is een bank met lijst die poolmeningen, een kleine bureauhoek en een pool zijbalkon aanbieden. De ruime badkamers is verdeeld op 2 gebieden, voor de man en voor de vrouwen. Beide gebieden die een rainshower met steamroom, toilet en afzonderlijke gootsteen kenmerken. Aan de kant van de vrouwen is er toegang tot een behandeld terras met een badkuip en bank met meningen over de groene padievelden.
Het huis heeft een centraal airconsysteem. Alle materialen zijn van hoogte - kwaliteit