2 Slaapkamers Appartement te koop Bangkok, Thailand
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Dit is een zeer schoon en ruim flatgebouw met koopflats met twee slaapkamers dichtbij BTS Phrom Phong bij DS Toren II. De flat is vrij groot met een open leefruimte die uit op een groot balkon met grote stadsmeningen kijkt. Het balkon heeft een kleine het dineren reeks en kon een extra bank/een lounging reeks houden. Binnen de woonkamer volledig wordt geleverd met bank en stoelen en een eettafel voor zes. Achter de eettafel is een grote spiegel die het stadsstandpunt weergeeft en de ruimte maakt nog groter voelen dan het is.
Aan de kant is een goede grootte westelijke keuken die met stovetop, oven, microgolf en ijskast volledig uitgerust is. Er zijn vele witte kabinetten en een aardig venster over de gootsteen. De flat biedt witte die muren aan en in het opschorten bouwt.
De hoofdslaapkamer is ensuite en heeft eigentijdse walk-in glasdouche en heeft een hoofd van de regendouche. Er is groot die bed, in garderobe en een vloer aan de deur wordt gebouwd van het plafondglas die uit tot een klein balkon leidt. De tweede slaapkamer heeft twee eenspersoonsbedden, garderobe en het opschorten. Een tweede afzonderlijke gastbadkamers is inbegrepen.
Het flatgebouw met koopflats komt met een aardige kast en een wasmachine van de grootteopslag. Gevestigd op de 9de verdieping met de pool en gymnastiekfaciliteiten op de zesde vloer-enkel berijdt een korte lift.
Contacteer ons voor extra details.
De faciliteiten omvatten
a€¢ Lift
a€¢ Parkeren
a€¢ 24 urenveiligheid
a€¢ kabeltelevisie
a€¢ zwembad
a€¢ Gymnastiek
a€¢ het gebied van de Speelplaats/van het jonge geitje
Gevestigd binnen 2 kilometers of ongeveer 5 minuten door auto van Phetchaburi. Als u door auto reist is de meest dichtbijgelegen snelweg 2.5 kilometers van het flatgebouw met koopflats.
Een verscheidenheid van winkels rond het flatgebouw met koopflats:
a€¢ is UFM Super Fuji 330 meters van het flatgebouw met koopflats (4 minuten gang)
a€¢ Winkelcentrum Ozono - 580 m (7 minuten door voet)
a€¢ de Manor - 890 m (5 minuten door auto)
a€¢ Super Uitdrukkelijk UFM Fuji - 1 km (6 minuten door auto)
a€¢ Plein Sawasdee - 1.1 km (7 minuten door auto)
a€¢ bepaalden de plaats 7-elf, gemakopslag, enkel 3 minuten van gang vanaf het gebouw
De meest dichtbijgelegen scholen omvatten:
a€¢ de Moderne Internationale Afstand van de School van ongeveer 550 meters, het reizen (ongeveer 7 minuten gang)
a€¢ de Internationale School van Anglo Singapore - 600 m (7 minuten door voet)
a€¢ Kleuterschool Assarat (Verbindende Klimop) - 750 m (9 minuten door voet)
a€¢ de Eerste School van de Kleuterschool van Stappen Internationale - 960 m (8 minuten door auto)
a€¢ Wat de School van MAI Chong Lom - 1.1 km (7 minuten door auto)
Dichtbij heeft het flatgebouw met koopflats vele restaurants zoals:
a€¢ de Keuken van de Jade van het Kristal - 160 meters (2 minuten gang)
a€¢ Japans Restaurant Taiko - 210 m (3 minuten door voet)
a€¢ dan Katsu Rakuteni - 210 m (3 minuten door voet)
a€¢ Sushi Izakaya Toru - 210 m (3 minuten door voet)
a€¢ Japans Restaurant Kushikatsu - 210 m (3 minuten gang)
a€¢ is het Ziekenhuis Prommitr het meest dichtbijgelegen ziekenhuis, dat 1.2 km van de flat wordt gevestigd. Het zal ongeveer 7 minuten aan aandrijving daar vergen.
- * De Verwarmer van het Water
- * Eetkamer
- * Airconditioningstoestellen
- * Volledig Geleverd
- * Slaapkamers
- * Badkamerss
- * Badkamerss Ensuite
- * Westelijke Keuken
- * VideoToezicht
- * De veiligheid van het Landgoed
- * Ingebouwde garderobe
- * In stad
- * Heet watersysteem
- * Balkon
- * Tuin
- * Gymnastiek
- * Chanote
- * De Zaal van de Wasserij
- * Het Water van Leidingen
- * Elektriciteit
- * Losgemaakt Semi
- * Slaap
- * Kinderen
- * Internet/TV/Telefoon
- * Zwembad
- * Tijdgenoot
- * Verdiepingen
- * Veilig Landgoed
- * Parkeerplaats
- * De Mening van de Stad