6 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Phang-Nga, Thailand
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Dit unieke bezit bevat twee afzonderlijke poolvilla's en een huis van housekeeper gelegen aan een perceel van het 800 sqmland. Één villa wordt ontworpen in een tropische stijl en andere is modern in ontwerp. Beide villa's bestaan uit twee slaapkamers met twee ensuitebadkamerss, een WC, een privé 3m x 8m zwemmend en een open plankeuken, een woonkamer en een eetkamer.
Buiten is er een groot terrasgebied met zonlanterfanters en privé zwembad. Het huishoudstershuis heeft twee slaapkamers, één badkamers en een klein keukengebied. Het complex wordt volledig en klaar geleverd om zich te huren of te bewegen in.
De plaats is zeer geschikt voor toeristen als strand, restaurants, zijn de winkels en de massagewoonkamers binnen het lopen afstand
De villa's bieden heel wat potentieel aan. Zij kunnen afzonderlijk aan vakantiegangers worden verhuurd, of u kon in één leven en de andere twee eenheden voor inkomen verhuren.
- * De Zaal van Meisjes
- * Woonkamer
- * De Verwarmer van het Water
- * Eetkamer
- * Airconditioningstoestellen
- * Badkamerss Ensuite
- * Ventilators
- * Terras
- * Binnenlands
- * Westelijke Keuken
- * Ingebouwde garderobe
- * Het terras van het Dak
- * Tuin
- * Externe Jacuzzi
- * Het Water van Leidingen
- * Elektriciteit
- * Internet/TV/Telefoon
- * Mountain View
- * Zwembad
- * Tijdgenoot
- * Verdiepingen
- * Parkeerplaats