4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Surat Thani, Thailand
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De Flora van Baan is een mooie luxeKoh het strandvilla van Samui met vier slaapkamers en vijf die badkamerss, in grote gemodelleerde tuinen met ruime sundecks en een groot privé zwembad worden geplaatst. Het zit het overzien van één van de meest rustige die stranden in Koh Samui, door weinig toeristen worden bezocht. Het enige geluid dat kan worden gehoord is het occasionele overgaan van een traditionele vissersboot met lange staart.
De grote leefruimte van deze villa van het luxestrand omvat een comfortabele zitkamer met TV/music vermaakcentrum, een eetkamer en keukengebieden keurig onderling verbonden allen. De slaapkamers zijn gesitueerd aan het achtergedeelte, terwijl bij de voorzijde tropische tuinen, zon-decking en uw eigen privé pool zijn, waarvoorbij het witte zandstrand zelf ligt.
De villa nestelt zich in een afgezonderde en zeer privé positie. Door de villa zijn er decoratie en meubilair in traditionele Thaise stijl die zo ideaal gezien het gemak van het moderne leven aanvullen. De grote leefruimte van deze villa van het luxestrand omvat een comfortabele zitkamer met TV/music vermaakcentrum, een eetkamer en keukengebieden keurig onderling verbonden allen. De slaapkamers zijn gesitueerd aan het achtergedeelte, terwijl bij de voorzijde tropische tuinen, zon-decking en uw eigen privé pool zijn, waarvoorbij het strand zelf ligt. De ingang aan de villa van het luxestrand is naast het grote zondek dat ook het zeer ruime privé zwembad omringt. De zandige stranden, die zich in beide richtingen uitrekken voor zover het oog kan zien, zijn ideaal voor families spelen en voor paren om van romantische gangen langs de kust te genieten. De ingang leidt u die direct in de zitkamer, de pool en het strand, met een aangrenzend het dineren gebied en een moderne keukenfaciliteit overzien aan het achtergedeelte.
De eetkamer wordt gemakshalve gesitueerd tussen de zitkamer en keukengebieden. De keuken is volledig uitgerust met alle moderne gemakken. Wij hebben ook een gastronomische Chef-kok beschikbaar voor een extra last als u aan geniet van vijfsterren het dineren ervaring zou houden van. De hoofdslaapkamer heeft een kingsize bed, bedkabinetten en ingebouwde garderobes, met inbegrip van een gastbrandkast. Er is ook een grote Engels-reeksbadkamers met Jacuzzibad, afzonderlijke doucheeenheid en daalt/toilet. De tweede slaapkamer wordt betreden van de eetkamer en bevat grote ingebouwde garderobes, een grootmoedig bed van de koningingrootte en zijn eigen goed benoemde en gladde Engels-reeksbadkamers.
Er is ook een gastreeks aan één kant van de villa wordt geplaatst, die twee slaapkamers die bevat. Één slaapkamer bevat eenspersoonsbedden en andere een grootmoedig bed van de koningingrootte, beide Engels-reeks. Deze faciliteit is ideaal voor oudere kinderen of voor een tweede familie. De Flora van Baan voorziet het prachtige openlucht plaatsen, van grote die sundecks, sala en een het dineren gebied uit voor de villa wordt uitgespreid waarvan u kunt uit over de stranden kijken.
- * Woonkamer
- * Overzeese Mening
- * Eetkamer
- * Airconditioningstoestellen
- * Volledig Geleverd
- * Slaapkamers
- * Badkamerss
- * Badkamerss Ensuite
- * Het Toilet van WC
- * Ventilators
- * Terras
- * Sala
- * Westelijke Keuken
- * Bronwater
- * Het veiligheidssysteem van het Huis
- * De veiligheid van het Landgoed
- * Ingebouwde garderobe
- * Tuin
- * Gymnastiek
- * De Zaal van de Wasserij
- * Elektriciteit
- * Internet/TV/Telefoon
- * Zwembad
- * Verdiepingen
- * Parkeerplaats