Land-Perceel te koop Phuket, Thailand
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Centraal gevestigd in Chalong is dit een 2 Rai landperceel voor verkoop met meningen van de omringende heuvels met inbegrip van Grote Boedha. Dit slopping geleidelijk aan land met goede betonwegtoegang en de elektriciteit is reeds beschikbaar op het land.
Het land is in trapezoïdale vorm met de benaderende grootte: 95 meters * 35 meters en is ideaal om 3-4 grote villa's met 600-800 sqmland te bouwen of tot 8 villa's met sqm 250-300 van land, met 8 meten brede wegtoegang.
Het land is binnen een 5 minsaandrijving aan internationale school BCIS en ongeveer 10 minsaandrijving aan de winkelcomplexxen van de Markt van Tesco, van Makro en van de Villa, en ongeveer 15-20 minsaandrijving aan de stranden van Kata, van Karon en Nai Harn. Een uitstekende plaats voor vele aantrekkelijkheden en stranden van Zuidelijke Phuket.
Een zeer stil gebied, het bezit is perfect voor villaontwikkeling of een toevlucht. Contacteer ons vandaag voor deze grote investering.
-