4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Bangkok, Thailand
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Buitengewoon brede met vier slaapkamers, drie die badflatgebouw met koopflats is voor verkoop in het hart van Asoke wordt gesitueerd. De eenheid is grote sqm 276 en heeft aardige stadsmeningen van de 13de verdieping. De flat heeft een ruime woonkamer, eetkamer en een Thaise keuken. Verkochte niet gemeubileerd met ingebouwde inrichtingen en kasten.
Het gebouw heeft een sterke structuur en heeft een aardige openlucht zwembad en een speelplaats. Perfectioneer voor een familie.
Het is een korte gang aan BTS Asoke en MRT Sukhumvit. Omringd door supermarkten, is de warenhuizen, het District EM weg enkel één post. Het Park van Benjasiri is ook zeer dicht.
Met al zijn ruimte is het ongebruikelijk om zulk een grote flatgebouw met koopflats te vinden dit dit gebied Asoke. Contacteer ons voor extra informatie.
De faciliteiten omvatten
a€¢Elevator
het a€¢Parking
a€¢24-uren Veiligheid
a€¢CCTV
a€¢Swimming Pool
a€¢Sauna
a€¢Gym
a€¢Garden
a€¢Playground/het Gebied van het Jonge geitje
- * Woonkamer
- * Airconditioningstoestellen
- * Thaise Keuken
- * Slaapkamers
- * Badkamerss
- * Badkamerss Ensuite
- * Niet gemeubileerd
- * VideoToezicht
- * De veiligheid van het Landgoed
- * Ingebouwde garderobe
- * In stad
- * Balkon
- * Tuin
- * Gymnastiek
- * Chanote
- * Elektriciteit
- * Losgemaakt Semi
- * Slaap
- * Kinderen
- * Internet/TV/Telefoon
- * Zwembad
- * Tijdgenoot
- * Verdiepingen
- * Veilig Landgoed
- * Parkeerplaats
- * De Mening van de Stad