7 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Phuket, Thailand
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Dit huis is zeer uniek en heeft watertoegang tot ongeveer 20 meter privé strand/waterkant. De 180 graden menings geeft het gevoel van een binnen/openluchtwoonkamer terwijl het bekijken van een privé pool en een privé bootparkeren.
De huizen is twee verdiepingen die in twee afzonderlijke eenheden worden verdeeld. De benedenverdiepingseenheid heeft een binnen/openluchtwoonkamer, een eetkamer en een Westelijke keuken. Er zijn drie slaapkamers, allen met ensuitebaden, en een extra gastbad.
Het parterre heeft vier slaapkamers, allen met ensuitebadkamerss, en een overweldigende dakpool.
De privé boothelling en de individuele boei bieden de ongelooflijke kans om uit het kalme en rustige overzees voordeel te halen. wegens de plaats bij het Noorden van Phuket en tussen Phuket en Phang Nga, is dit gebied zeer vriendschappelijke boot.
Dit bezit zou kunnen worden verhuurd aangezien twee huis-stijl flats scheiden of de eigenaar in één van de eenheden kon leven en tweede voor bijverdienste verhuren. Een grote kans!
Gevestigd dichtbij de luchthaven, drijven de internationale scholen, de banken en het winkelen de faciliteiten binnen een minuut 20-30.
Leef van het overzees en hebben toegang tot vele watersporten zoals het straal ski?en, water het ski?en en canoeing. In extra zijn een golfcursus van wereldklasse, een Blauwe Club van het Land van de Canion, evenals twee meer cursussen op de overkant van Brug Sarasin weg alle enkel 15 minuten. En nog dichter is de Jachthaven van het Toevluchtsoord van het Jacht.
Uw droom kan waar komen. Oproepen vandaag ons.
Talaythong Shangrila
- * Woonkamer
- * De Verwarmer van het Water
- * Overzeese Mening
- * Eetkamer
- * Airconditioningstoestellen
- * Thaise Keuken
- * Badkamerss Ensuite
- * Het Toilet van WC
- * Ventilators
- * Terras
- * Sala
- * De Haven van de Auto
- * Westelijke Keuken
- * Bronwater
- * Gang in garderobe
- * Ingebouwde garderobe
- * De meertros van de Boot
- * Heet watersysteem
- * Balkon
- * Tuin
- * De Zaal van de Wasserij
- * Elektriciteit
- * Sceptische put
- * Internet/TV/Telefoon
- * Zwembad
- * Tijdgenoot
- * Verdiepingen
- * Veilig Landgoed
- * Parkeerplaats
- * Beachfront/Oceanfront
- * De Mening van de Pool
- * De Mening van de Tuin