€486.992 EUR | £416.524 GBP | $561.063 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 23
Badkamers: 1
Oppervlakte: 1221 m2
Eigenaar / Manager:
New Emerging World Solutions
Ouissem HAMILA
Locatie: Tunisia
Talen: Engels, Frans
Geactualiseerd: 6/19/2025

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
23 Slaapkamers Appartement te koop Tantana, Tunesië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Vertaald:
De onvolledige bouw in Tantana R 4 is als volgt samengesteld: - Benedenverdieping: trap en zaken van 244m2 - Mezzanine: Flat S1 met Woonkamer een slaapkamer van de Keuken van de Badkamers - 1st verdieping: Flat S 4 met Woonkamer een Keuken 4 van de Badkamers slaapkamer - 2de verdieping: 2 flat S 2 * S 2 die met Woonkamer een Keuken 2 onvolledige slaapkamers * S 2 wordt voltooid van de Badkamers. - 3de verdieping: 2 flat S 2 * 2 S 2 voltooid met Woonkamer een Keuken 2 van de Badkamers slaapkamers - 4de verdieping: Voltooid niet S 4. De diensten Geen beschikbare informatie; ,