Netherlands language

Verander taal close


Commercial-Retail for sale in Tunis Tunisia EN Immobiliers à Vendre Tunis Tunis FR Inmueble a la venta Tunis Tunis ES Immobilien zum Verkauf Tunis Tunis DE Immobiliari in Venditap Tunis Tunis IT Immobiliën te koop Tunis Tunis NL Imoveis venda Tunis Tunis PT дома Продажа недвижимости Tunis Tunis RU
« Terug

Commerciële te koop Tunis, Tunesië

POA
Price on Application
Type eigendom: Commerciële
Oppervlakte: 5000 m2

ac Airconditioning
Avatar
Eigenaar / Manager:
New Emerging World Solutions
Ouissem HAMILA
Locatie: Tunisia
Talen: Engels, Frans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 6/23/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Commerciële te koop Tunis, Tunesië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Vertaald:
Wij bieden voor verkoop een 3 die sterhotel aan ideaal gezien in het hart van hoofdTunis wordt gevestigd, die het prettige plaatsen en een adembenemende mening van de stad aanbieden. Dit uitzonderlijke bezit, met een grootmoedige oppervlakte, omvat een totaal van 150 die ruimten, over verscheidene niveaus worden uitgespreid, en heeft alle moderne faciliteiten om de verwachtingen van internationale klanten te ontmoeten.
Hoofdlijnen
Totale oppervlakte: 5000 m2
Aantal ruimten: 150 ruime en goed-benoemde ruimten
Belevingswaarde: Airconditioning, hoge snelheid WiFi, flat-screen minibar TV, en meer
Gemeenschappelijke gebieden: Restaurant, zitkamer, de ontvangst van 24 uur, muntuitwisseling
Strategische plaats: Gevestigd dicht bij belangrijke commerciële centra, toeristenaantrekkelijkheden en openbaar vervoer, die uitstekende rentabiliteit potentieel en hoog zicht aanbieden.
Waarom in dit hotel investeer
Eerste plaats: In het hart van Tunis, enkel een paar notulen van de bedrijfsdistricten en de belangrijkste toeristenplaatsen, trekt dit hotel een gevarieerde en internationale clientèle aan.
Groot rentabiliteitspotentieel: Met een uitstekend inbezitnemingstarief, biedt dit bezit een ontwikkelingskans in het toerisme en de hotelmarkt.
Toegankelijkheid: Gemakkelijke toegang tot belangrijke wegen, luchthavens en openbaar vervoer.
Een strategische investering
Dit bezit vertegenwoordigt een unieke kans om in de bloeiende gastvrijheidssector in Tunis te investeren. Met zijn vele ruimten en zijn bevoorrechte plaats, is het perfect voor een hotelverrichting, een vernieuwingsproject of een omschakeling.
Contacteer ons
Voor meer informatie of om een bezoek te plannen, contacteer ons team nu van beroeps. , zal de specialist in onroerende goederen investering, u door uw project steunen.
hotel verkoop Tunis, onroerende goedereninvestering in Tunis, hotel voor verkoop Tunesië, hotelbezit Tunis, onroerende goedereninvestering Tunesië, hotelkans Tunis, hotel in stadscentrum Tunis, de aanwinst van hotelonroerende goederen, toeristenonroerende goederen Tunesië.
De diensten
Airconditioning
Meubilair
Verbonden thermostaat
Kruip ruimte
Carport
Omheining
Openlucht verlichting
De gehandicapten hebben tot toegang
Brandalarm
Lift
Gedeelde wasserijruimte
Portier
Optische vezel
De vermelde/geregistreerde bouw
De opslag van de fiets
Veilig
Beschermer
De dienst van de veiligheid
Video toezicht
Commercieel centrum
De buis van de extractie
Op de straathoek
Automatisch waterbrandblusapparaat
Vals plafond
Pijlers
De deur van de brand
Leegmakend dok
Het netwerk van de computer
Het restaurant van het bedrijf
Bewapende brandkraan; ,

email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Tunis
Regio: Tunis
Provincie:
Land: Tunesië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 5000 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
Tunis Verminderd Vastgoed | Tunis Luxe Vastgoed | Tunis Goedkoop Vastgoed | Tunis Commerciële te koop