Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Belek Turkey EN Immobiliers à Vendre Belek Mediterranean FR Inmueble a la venta Belek Mediterranean ES Immobilien zum Verkauf Belek Mediterranean DE Immobiliari in Venditap Belek Mediterranean IT Immobiliën te koop Belek Mediterranean NL Imoveis venda Belek Mediterranean PT дома Продажа недвижимости Belek Mediterranean RU
« Terug

5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Belek, Turkije

£297.359 GBP | $399.903 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 5
Badkamers: 4
Oppervlakte: 220 m2
Verkoop type: Nieuwbouw
Bouwdatum: 10/2022

Avatar
Eigenaar / Manager:
Tolerance
Mahmut Kefeli
Locatie: Turkey
Talen: Engels, Frans,Russisch, Arabic, Turkish, Farsi
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/5/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Belek, Turkije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Triplex villa's 5+1 in Belek van de ontwikkelaar met de mogelijkheid om Turks burgerschap te verkrijgen. Privé pool 28m2. Openlucht parkeren. Mogelijkheid om Turks burgerschap te verkrijgen.
Extra informatie
:
  • Afstand aan het overzees: 1.7 km
  • Afstand aan openbaar vervoer: 900.0 m
  • Afstand aan het strand: 3.0 km
  • Afstand aan de luchthaven: 27.1 km
  • Afstand aan supermarkt: 160.0 m
  • Afstand aan de hoofdweg: 850.0 m
:
  • het modelleren ontwerp
  • video toezicht
  • openlucht pool
  • gesloten grondgebied
  • openlucht verlichting
  • automatisch water gevend de tuin
:
  • de intercom van de kleurenvideo
  • huishoudapparaten: oven, fornuis, trekkerkap
  • gang met ingebouwd meubilair
  • keuken met ingebouwd meubilair
  • centrale satellietantenne
  • airconditioners
  • afzonderlijk type van keuken
  • automatische externe zonneblinden
:
  • aan de pool
  • het buurgebouw


email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Belek
Regio: Mediterraan
Provincie: Antalya
Land: Turkije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 220 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum: 10/2022
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Belek | Belek Verminderd Vastgoed | Belek Luxe Vastgoed | Belek Goedkoop Vastgoed | Belek Huizen-Villa te koop | Belek Nieuwbouw Huizen-Villa te koop