Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Fethiye Turkey EN Immobiliers à Vendre Fethiye Aegean FR Inmueble a la venta Fethiye Aegean ES Immobilien zum Verkauf Fethiye Aegean DE Immobiliari in Venditap Fethiye Aegean IT Immobiliën te koop Fethiye Aegean NL Imoveis venda Fethiye Aegean PT дома Продажа недвижимости Fethiye Aegean RU
« Terug

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Fethiye, Turkije

£779.670 GBP | $1.055.070 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 2
Badkamers: 3
Oppervlakte: 131 m2
Verkoop type: Nieuwbouw
Bouwdatum: 2007

Avatar
Eigenaar / Manager:
Tolerance
Mahmut Kefeli
Locatie: Turkey
Talen: Engels, Frans,Russisch, Arabic, Turkish, Farsi
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/10/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Fethiye, Turkije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Privé villa's met speciaal ontwerp in Gocek, Fethiye op het overzees, met de mogelijkheid om Turks burgerschap te verkrijgen. Het enige complex in Turkije. Gevestigd op de eerste lijn van het overzees tegenover de Baai Göcek, dichtbij de Bergen van de Stier. ?wordt bereikt zowel door auto als boot. Speciaal ontworpen door een Amerikaans bedrijf met een internationale reputatie. 15 minuten door auto aan Internationale Luchthaven Dalaman.
Extra informatie
:
  • Afstand aan het overzees: 50.0 m
  • Afstand aan het stadscentrum: 1.0 km
  • Afstand aan openbaar vervoer: 250.0 m
  • Afstand aan het strand: 100.0 m
  • Afstand aan de luchthaven: 13.5 km
  • Afstand aan de school: 2.0 km
  • Afstand aan supermarkt: 250.0 m
  • Afstand aan de hoofdweg: 250.0 m
:
  • het modelleren ontwerp
  • de veiligheid van 24 uur
  • openlucht pool
  • ontvangst
  • gesloten grondgebied
  • openlucht verlichting
  • openlucht kinderen? s pool
  • generator
  • restaurant
  • cleaning servis
  • tennisbaan
  • automatisch water gevend de tuin
  • automatische poorten bij de ingang aan het complex
:
  • de muren zijn geschilderd met waterdichte satijnverf
  • de pvc dubbel-verglaasde vensters van uitstekende kwaliteit
  • plafonds met gipsplaat worden gebeëindigd die
  • huishoudapparaten: oven, fornuis, trekkerkap
  • deur de van uitstekende kwaliteit van de roestvrij staalingang
  • keuken met ingebouwd meubilair
  • prima binnenlandse houten deuren van speciaal ontwerp
  • centrale satellietantenne
  • airconditioners
  • de sanitaire die waren van uitstekende kwaliteit in de badkamerss worden geïnstalleerd
  • externe zonneblinden
  • walk-in kast
  • geschilderd plafond
  • de plafonds zijn verfraaid met geleide en vleklichten
  • afwasmachine
  • ijskast
  • exclusief ontwerp
:
  • aan het overzees
  • aan de bergen
  • aan de pool
  • het buurgebouw
  • aan het bos

email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Fethiye
Regio: Egeïsche
Provincie: Mugla
Land: Turkije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 131 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum: 2007
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
9
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Fethiye | Fethiye Verminderd Vastgoed | Fethiye Luxe Vastgoed | Fethiye Goedkoop Vastgoed | Fethiye Huizen-Villa te koop | Fethiye Nieuwbouw Huizen-Villa te koop