Ruime Winkels op 500 Meter van de Metro in Beyoğlu, İstanbul
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Ruime Winkels Te Koop op een Drukke Straat in Beyoğlu
De winkels bevinden zich in de wijk Beyoğlu in İstanbul. Ze zijn ruim en hebben ingangen op de begane grond. De winkels liggen in een drukke omgeving met veel mensen en auto’s. Ze zijn dicht bij dagelijkse benodigdheden, zoals winkels en markten.
De winkels te koop in Beyoğlu, İstanbul liggen ook dicht bij de zee. Het project is 400 meter van de Haliç-kade, 500 meter van het metrostation, 500 meter van Tersane İstanbul, 1 km van de E-5 snelweg, 1,7 km van de Halıcıoğlu metrobusstation, 11,4 km van de Eurazië-tunnel, 2,5 km van de Haliç Universiteit, 10 km van de 15 Juli Martelaarsbrug, 35 km van de Luchthaven İstanbul en 45 km van de Luchthaven Sabiha Gökçen.
De winkels maken deel uit van een project met één gebouw van drie verdiepingen. Dit project heeft 18 appartementen en 8 winkels. IST-01608