Gemeubileerde villa in de buurt van de golfbanen in Antalya
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Elegante gemeubileerde villa met zwembad in Belek Antalya
De villa ligt in Belek, een regio die bekend staat om zijn wereldberoemde golfbanen en hotels. De regio trekt elk jaar duizenden toeristen, is het hele jaar door geopend en biedt talloze investeringsmogelijkheden. De regio blijft een gewilde bestemming vanwege de nieuwe projecten. Belek biedt een moderne levensstijl en heeft alle voorzieningen.
Villa te koop in Belek, Antalya ligt op loopafstand van de bushalte, markten, restaurants, cafés, geldautomaten, postkantoor, banken en andere dagelijkse voorzieningen, 2,5 km van de golfbaan, 3,5 km van het strand van Belek, 6,5 km van The Land of Legends, 31 km van de luchthaven van Antalya en 36 km van het stadscentrum van Antalya.
De stijlvolle villa ligt op een terrein van 370 m² en is gebouwd als een triplex. De gemeubileerde villa, met een netto gebruiksoppervlak van 240 m², beschikt over een privétuin en een privézwembad. Met zijn hoge plafonds, ruime leefruimtes en uitgebreide terras biedt de villa een vreugdevolle en hoogwaardige levensstijl.
De villa heeft 3 ruime slaapkamers, een woonkamer en een open keuken, 4 badkamers, 2 uitgebreide terrassen, een veranda, een sauna, een ruim balkon, een parkeerplaats met één voertuigcapaciteit, een wasruimte en een kleedkamer. De villa, met een eersteklas houten trap en exclusieve meubels, is klaar om in te trekken.
De villa is uitgerust met een stalen deur, gelakte kamerdeuren, grote PVC-ramen en swatters, spot- en ledverlichting, een garderobe, Mitsubishi-merk airconditioners, Silverline inbouwset, een kookeiland, een hoogwaardige bankgroep, bedden, kledingkasten, tv's, bankgroep in de tuin en op het terras, een centraal satellietsysteem, intercom en internettoegang.
De gemeubileerde villa, met een zwembad, hoogwaardige materialen, unieke architectuur en eersteklas meubels, wacht op u. AYT-04324