Ruime Appartementen Dichtbij het Ihlamur-paviljoen in Beşiktaş
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Ruime Appartementen op 700 Meter van het Strand in Beşiktaş, Istanbul
De appartementen bevinden zich in de wijk Beşiktaş in Istanbul. Beşiktaş ligt aan de Europese kant en grenst aan de wijken Şişli, Kağıthane en Sarıyer. De regio onderscheidt zich door zijn kustlijn, restaurants, universiteiten, ziekenhuizen, cafés en musea.
Appartementen te koop in Beşiktaş Istanbul bevinden zich op 200 m van het Ihlamur-paviljoen en haltes van het openbaar vervoer, op 800 m van de Yıldız Technische Universiteit, op 500 m van Nişantaşı en het Amerikaanse ziekenhuis, op 700 m van het strand, op 1,4 km van het Maçka Democracy Park, op 1,9 km van het Dolmabahçe-paleis, op 2 km van Taksim, op 3 km van het metrobusstation en op 41 km van de luchthaven van Istanbul.
Het terreinoppervlak van het project, dat naast de straat ligt, is 1500 m² en bestaat uit 1 blok, 6 verdiepingen en 24 appartementen. Het project heeft open en gesloten keukenopties, evenals en-suite badkamer- en terrasopties. Het gebouw heeft een overdekte parkeerplaats en lift.
In het boutiqueproject met één blok; inbouwset, stalen deur, LED- en spotverlichting, douchecabine, laminaat- en keramische vloeren, PVC-ramen, vloerverwarming, aardgas en satellietsysteem. IST-01584