Netherlands language

Verander taal close


Commercial-Retail for sale in Istanbul Turkey EN Immobiliers à Vendre Istanbul Marmara FR Inmueble a la venta Istanbul Marmara ES Immobilien zum Verkauf Istanbul Marmara DE Immobiliari in Venditap Istanbul Marmara IT Immobiliën te koop Istanbul Marmara NL Imoveis venda Istanbul Marmara PT дома Продажа недвижимости Istanbul Marmara RU
« Terug

Winkelen op de Cendere-straat in Kağıthane İstanbul

£9.311.157 GBP | $12.600.103 USD
Type eigendom: Commerciële
Oppervlakte: 1502 m2
Oppervlakte grond: 20436 m2
Bouwdatum: 2024

Avatar
Eigenaar / Manager:
TEKCE Real Estate
Anastasia Akay
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans, Frans,Turkish, Russisch
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Anastasia Akay
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/11/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Winkelen op de Cendere-straat in Kağıthane İstanbul

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Winkel op een strategische locatie in Kağıthane İstanbul
De winkel in Kağıthane, İstanbul is gevestigd in een modern kantoor- en woonproject. Kağıthane is een zeer gewilde regio die bekend staat om zijn infrastructuurontwikkelingen en stedelijke transformatieprojecten. Daarnaast is het de thuisbasis van het Sheraton Hotel.
De winkel te koop in Kağıthane, İstanbul ligt op 4 minuten van Maslak, 10 minuten van Levent, 12 minuten van Mecidiyeköy, 14 minuten van het Taksimplein en de Fatih Sultan Mehmetbrug, 18 minuten van Beşiktaş en 30 minuten van de luchthaven van İstanbul.
Het complex is gebouwd op een terrein van 20.400 m² en omvat 4 blokken en 8 commerciële vastgoedeenheden. Het beschikt over een 5-sterrenhotel, 2 kantoorgebouwen en merkrestaurants.
De winkel bevindt zich op de begane grond en heeft een oppervlakte van 1.502 m². Er is ook een parkeerplaats met een capaciteit voor 19 voertuigen. IST-01560
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode: 34406
Plaats: Istanbul
Regio: Marmara
Provincie: Provincie Istanbul
Land: Turkije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 1502 m2
Oppervlakte grond: 20436 m2
Bouwdatum: 2024
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
7
Verwante zoekopdrachten:
Istanbul Verminderd Vastgoed | Istanbul Luxe Vastgoed | Istanbul Goedkoop Vastgoed | Istanbul Commerciële te koop