Gemeubileerd appartement in complex met zwembad in Antalya
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Gemeubileerd appartement dichtbij alle voorzieningen in Antalya Konyaaltı
Het gemeubileerde appartement is gelegen in de wijk Liman van Konyaaltı. Liman is een populair investeringsgebied dichtbij het strand en alle sociale voorzieningen, van cafés tot restaurants en markten.
Het appartement te koop in Antalya, Konyaaltı ligt op loopafstand van de dagelijkse voorzieningen en dicht bij bushaltes, 2 km van het strand van Konyaaltı, 6 km van het winkelcentrum 5M Migros, 11 km van de oude binnenstad (Kaleici), 18 km van het winkelcentrum TerraCity en 25 km van de luchthaven van Antalya.
In het complex is er een zwembad, een gedeelde zithoek, een tuin, een speeltuin, een parkeerplaats buiten, een lift, een barbecueplek en een 24/7 beveiligingscamera.
De benedenwoning beschikt over een slaapkamer, een woonkamer, een open keuken, een toilet, een badkamer en een balkon. Het heeft ook alle witgoed, aardgasinfrastructuur, airconditioning in elke kamer, spotverlichting, video-intercomsysteem, stalen deur en boiler. AYT-03881