Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Serik Turkey EN Immobiliers à Vendre Serik Mediterranean FR Inmueble a la venta Serik Mediterranean ES Immobilien zum Verkauf Serik Mediterranean DE Immobiliari in Venditap Serik Mediterranean IT Immobiliën te koop Serik Mediterranean NL Imoveis venda Serik Mediterranean PT дома Продажа недвижимости Serik Mediterranean RU
« Terug

Gemeubileerde Villa in Complex met Gunstige Ligging in Belek

£169.299 GBP | $227.682 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Badkamers: 3
Oppervlakte: 210 m2
Oppervlakte grond: 1574 m2
Bouwdatum: 2012

Avatar
Eigenaar / Manager:
TEKCE Real Estate
Anastasia Akay
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans, Frans,Turkish, Russisch
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Anastasia Akay
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/5/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Gemeubileerde Villa in Complex met Gunstige Ligging in Belek

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Gemeubileerde Halfvrijstaande Villa Dichtbij Strand en Golfbanen in Belek
De halfvrijstaande villa te koop is gelegen in Belek, het vakantieoord van Antalya met wereldberoemde golfhotels en een golfbaan. Belek is een vakantie- en wooncentrum met een mild mediterraan klimaat, dat jaarlijks duizenden toeristen ontvangt, hotels heeft die twaalf maanden per jaar geopend zijn, golfbanen heeft van wereldberoemde golfers en waar wereldberoemde voetbalteams kamperen en verblijven. Belek biedt met haar nieuwe projecten elke dag een investeringsmogelijkheid.
De halfvrijstaande villa te koop, op loopafstand van restaurants, cafés en andere sociale voorzieningen, ligt op 1,5 km van het openbare strand van Belek, 2 km van de golfbaan, 7 km van het stadscentrum van Serik, 8 km van de Land of Legends, 31 km van de luchthaven van Antalya en 37 km van het stadscentrum van Antalya. De villa die te koop staat, heeft een gunstige ligging.
De villa te koop in Antalya Belek is gelegen in een complex van 8 halfvrijstaande villa's met zwembad, gebouwd met hoogwaardige materialen en moderne architectuur op een perceel van 1574 m². De instapklare gemeubileerde villa heeft een netto gebruiksoppervlakte van 160 m².
De villa te koop heeft 3 slaapkamers, 1 woonkamer met open keuken, 3 badkamers, 3 balkons, 1 kleedkamer, 1 opslagruimte. De villa te koop heeft PVC ramen en luiken, spotverlichtingssysteem, airconditioners, inbouwapparatuur, witgoed en tv, zitgroepen, eettafel, bedden en kasten, centraal satellietsysteem, internettoegang. Gelegen in het complex met een gunstige ligging en groot zwembad, is de villa volledig gemeubileerd en instapklaar en wacht op zijn nieuwe eigenaar. AYT-04159
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode: 07500
Plaats: Serik
Regio: Mediterraan
Provincie:
Land: Turkije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 210 m2
Oppervlakte grond: 1574 m2
Bouwdatum: 2012
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
2
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Serik | Serik Verminderd Vastgoed | Serik Luxe Vastgoed | Serik Goedkoop Vastgoed | Serik Huizen-Villa te koop