Netherlands language

Verander taal close


Hotel for sale in Fethiye Turkey EN Immobiliers à Vendre Fethiye Aegean FR Inmueble a la venta Fethiye Aegean ES Immobilien zum Verkauf Fethiye Aegean DE Immobiliari in Venditap Fethiye Aegean IT Immobiliën te koop Fethiye Aegean NL Imoveis venda Fethiye Aegean PT дома Продажа недвижимости Fethiye Aegean RU
« Terug

Apart Hotel met 2 Zwembaden, Kinderpark, in Natuur, Ölüdeniz

£2.069.146 GBP | $2.800.023 USD
Type eigendom: Hotel
Slaapkamers: 16
Oppervlakte: 1600 m2
Oppervlakte grond: 1600 m2
Bouwdatum: 2015

Avatar
Eigenaar / Manager:
TEKCE Real Estate
Anastasia Akay
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans, Frans,Turkish, Russisch
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Anastasia Akay
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/10/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Apart Hotel met 2 Zwembaden, Kinderpark, in Natuur, Ölüdeniz

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Boutique Hotel met 16 Kamers in Ölüdeniz, Fethiye
Fethiye is een van de meest bijzondere regio's van de Middellandse Zee met zijn natuurlijke schoonheden, historische rijkdom en unieke sfeer. De diepblauwe baaien, weelderige groene bossen en vriendelijke mensen trekken elk jaar miljoenen bezoekers. Het wereldberoemde Ölüdeniz, met zijn turquoise water en gouden zandstranden, is een natuurwonder en een onmisbaar adres voor liefhebbers van paragliding. Historische routes zoals de Lycian Way trekken avontuur- en geschiedenisliefhebbers naar de regio, terwijl natuurlijke schoonheden zoals Saklıkent Canyon en Butterfly Valley onvergetelijke momenten bieden aan bezoekers. Fethiye is een unieke bestemming voor zowel een rustig leven als een leuke vakantie, maar ook een grote trekpleister voor investeerders.
Ölüdeniz regio biedt gemakkelijke toegang tot vele belangrijke punten met zijn strategische ligging. De appartementen liggen op loopafstand van entertainment- en winkelcentra, souvenirwinkels, restaurants en uitgaansgelegenheden. De dichtstbijzijnde toeristische plek is Kayakoy, op slechts 4 km afstand. Voor onderwijs en gezondheidszorg liggen de scholen in het centrum van Fethiye en het staatsziekenhuis van Fethiye op 12 km afstand. De wereldberoemde Vlindervallei ligt op 25 km afstand, terwijl de favoriete Saklıkent Canyon voor natuurliefhebbers op 40 km ligt. De luchthaven Dalaman, die toegang biedt tot internationale en nationale vluchten, ligt op 65 km van Ölüdeniz.
Het hotel dat te koop staat in Fethiye Turkije ligt in het centrum van de attractie en biedt een ongeëvenaarde kans voor zowel investeerders als exploitanten. Het hotel bestaat uit 2 blokken en biedt moderne en comfortabele accommodatie aan zijn gasten met 16 open appartementen met 1 slaapkamer. Het hotel heeft het potentieel om zijn kamercapaciteit uit te breiden tot 35 door gebruik te maken van de ongebruikte ruimtes. Elk appartement biedt een complete leefruimte met een open keuken, woonkamer, badkamer, balkon en slaapkamer. De grote tuin heeft 2 zwembaden, een restaurant, speeltuin en comfortabele zithoeken, terwijl de lobby, receptie en personeelsaccommodatie klaar zijn voor een professionele exploitatie. Dit pand kan zowel worden gebruikt voor langetermijnverhuur als als vakantiehotel en biedt een unieke investeringsmogelijkheid met zijn locatie, voorzieningen en groeipotentieel. BJV-00548
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode: 48300
Plaats: Fethiye
Regio: Egeïsche
Provincie: Mugla
Land: Turkije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 1600 m2
Oppervlakte grond: 1600 m2
Bouwdatum: 2015
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
13
Verwante zoekopdrachten:
16 Slaapkamers Hotel te koop in Fethiye | Fethiye Verminderd Vastgoed | Fethiye Luxe Vastgoed | Fethiye Goedkoop Vastgoed | Fethiye Hotel te koop